Başkan Çiftçi'den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Cumhuriyetin 95. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vatan için canını feda eden tüm şehitleri rahmet ve minnetle andıklarını belirten Başkan Nihat Çiftçi, "Cumhuriyetimiz daha nice yıllara huzur içerisinde ilerleyecektir" dedi.-

Başkan Çiftçi'den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, mesajında Cumhuriyet tarihi boyunca bir çok badire atlatan halkımızın kahramanca vatanına daima sahip çıktığını dile getirerek "Türkiye Cumhuriyeti çağdaş, uygarlık yolunda emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Ülkemiz birlik ve beraberlik içerisinde; mazlumun yanında yer alan, demokrasi çerçevesinde işleyişini yürüten ve gençleri ile bir arada geleceği esas alan planlamaları ile yenilikçi yaklaşımını sürdürüyor. Cumhuriyetimizin 95. yılını kutluyor, canını feda eden tüm şehitleri rahmet ve minnetle anarken, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum" dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2018, 16:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 11 ay Önce

Hizmet ver hizmet memlekette yollar ne halde bu nasil bir belediye goren yokmu duyan yokmu yol yok yoll.. reklamlar hep. Köy etti memleketi..

SIRADAKİ HABER