Başkan Çiftçi, 24 Haziran İçin Taksici Esnafından Söz Aldı 

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, sabah saatlerde başladığı ziyaretlerini sahur vaktine kadar sürdürdü. Sahurda Şanlıurfa Taksiciler Derneğinin konuğu olan Başkan Çiftçi, taksici esnafından 24 Haziran için yola devam sözü aldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. Partisinin adayları, aday adayları ve teşkilatı ile sürekli olarak irtibat halinde olan Başkan Çiftçi, vatandaş, esnaf ve sivil toplum kuruluşu buluşmalarında bu kez taksici esnafı ile bir araya geldi.

Şanlıurfa Taksiciler Derneği'nin sahur davetine katılarak taksicilere seslenen Başkan Çiftçi, "Allah'ın izni ile 24 Haziran'da önemli bir seçime gidiyoruz. Ülkemiz üzerinde ve hemen yanı başımızdaki komşularımızda müdahaleler var. Memleketin güvenliği ve selameti için seçim erkene alındı. İnşallah 24 Haziran'a hem Şanlıurfa'da hem Türkiye'miz genelinde istikrarla yola devam edeceğiz. Bizler de partimizin kadroları olarak şehrimize ve insanımıza hizmet edeceğiz. Artık yeni bir sistemle ülkemizin yolu açılmış ve kimse ekonomimizle oynayamıyor olacaktır. Bunun için en başta birlik ve beraberliğimizi sürdürmemiz gerekiyor. Şehrimiz için, partimiz ve ülkemiz için çalışmamız lazım. Çünkü, biz hep birlikte büyük bir aileyiz" diye konuştu.

Başkan Çiftçi, alandaki esnafın talep ve önerilerini dinlemesinin ardından seçim çalışmaları çerçevesinde bir başka adrese geçti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 15:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
sayın çiftçi
sayın çiftçi - 1 yıl Önce

bozovada başı boş köpeklerden çocuklarımız dışarıya çıkamıyo siz oy toplama derdindesiniz ne kayyum ne kaymakam bakmıyor bari siz bir el attın sayın çiftçi artı köpeklerin çoğu hep mikrop ve hastalık taşıyor

aziz
aziz - 1 yıl Önce

sende olmazsan sayın çiftçi kim cevheriye oy verir oturup kalkıp sana dua etsin cevheri

SIRADAKİ HABER