Başkan Çiftçi, 24 Haziran İçin Gitmedik Yer Bırakmıyor

24 Haziran seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Büyükşehir Belediye Başkan Nihat Çiftçi, önceki günkü Birecik ziyaretlerinin ardından bu kez Siverek'e giderek burada esnafı, vatandaşları, dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Başkan Çiftçi, 24 Haziran İçin Gitmedik Yer Bırakmıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçimlerine dur durak demeden devam ediyor. Kent merkezinin yanı sıra 13 ilçenin tümüne giderek buluşmalar gerçekleştiren Başkan Çiftçi'nin adresi bu kez Siverek oldu. Başkan Çiftçi, Siverek'te ilk olarak ilçe merkezinde yer alan Kapalı Çarşıya gitti. Çarşıda esnafı gezerek hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Çiftçi, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

Ziyaretlerinde Büyükşehir çalışmalarına yönelik talep ve önerileri de dinleyen Başkan Çiftçi, "Bizler bu halkın hizmetkârlarıyız. İlçe ilçe, mahalle mahalle, kırsal ve kent merkezi demeden herkese ulaşmamız ve 24 Haziran'ın neden ülkemiz için böylesine bir önem arz ettiğini anlatmamız gerekiyor. Şükürler olsun ki temaslarımızda halkımızın da her şeyin farkında olduğunu gördük. Halkımız istikrarın devamını istiyor ve bunun için AK Parti'yi adres gösteriyor" diye konuştu.

Başkan Çiftçi, Siverek'teki kapalı çarşı ziyaretlerine taksiciler esnafı ve minibüsçüler kooperatifi ile devam etti. 

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak Partili
Ak Partili - 12 ay Önce

Belediye imkanlarıyla seçim çalışması yapmak ne kadar doğru?. Belediye Başkanlığı döneminde işlerini bırakıp seçim çalışması yapmak ne kadar doğru?
Biz seni seçim çalışması yapasın diye değil. Çalışasın diye seçtik. Zaten fakıbaba yüzünden kızmışım partiye birde bunu gördüm tam midem bulandı.

URFALI
URFALI - 12 ay Önce

belki nihat beyin hayrına oylar biraz toparlana yoksa cevheri toplasın reyleride görem beleşten seçiliyo nasıl olsa cevheri ama yok yinede cevheri hatırı için oyumu cevheriye vermem

63
63 - 12 ay Önce

oyum HDP ye

SIRADAKİ HABER