Başkan Canpolat’ın “Plaket” Başarısı Bölgede Ses Getirdi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat 100 gün içerisinde yaptığı çalışmalarını kamuoyuna paylaştı. Başkan Canpolat’ın basın toplantısı sonrası yerel basın mensuplarına ve bazı gazete cemiyetlerine plaket taktim etmesi yerel ve ulusal basında gündem oldu.

Başkan Canpolat’ın “Plaket” Başarısı Bölgede Ses Getirdi

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’den Haliliye Belediye Başkanı seçilen Mehmet Canpolat göreve geldiği günden bugüne 100 günlük yapılan çalışmaları ve yapımı devam eden projeleri kamuoyu ile paylaştı. Yapılan ve yapımı devam eden bazı projeler; Yap-İşlet-Devret Modeliyle vatandaşların hizmetine sunulacak otel yapımı, konum içerisinde olmayan semt pazarları ve yapılan semt pazarları, mahallelerde yer ve su sorununda çözülme noktasına gelindi, ŞURKAV’a ait yer kiralandı, oyun gurupları ile parklarda çocuklara alanlar oluşturuluyor, kamulaştırma alanında park ve yol yapımı çalışmaları başladı, zabıta karakolu inşa edildi, garaj amirliği takip sistemi kuruldu, 2 yeni millet evi yapıldı, Haliliye Belediyesinin Hizmet Binası yer tahsili yapıldı.” ifadelerini kullanan Başkan Canpolat, toplantı sonrası yerel, ulusal ve bazı gazete cemiyetlerine plaket taktim etti. Başkan Canpolat’ın bazı gazete ve cemiyetlere plaket taktim etmesi yerel ve ulusal basında tepki ile karşılandı.

Şanlıurfa yerel basınında tepki ile karşılayan gazete ve haber siteleri; Urfanatik Gazetesi, Yeni Urfa Gazetesi, Suruç Meşale Gazetesi, Siverek Gazeteleri, Urfahabercom, Urfahaber24, 63Saat, Şanlıurfa Ajans, Ceylanpınar Gazetesi, Bozova’nın Sesi Gazetesi, Şanlıurfaax, Urfa63haber, Siverek Sonhaber, UrfaFlash, BozovaManşet, Özviranşehir Gazetesi, Hilvan Haber Gazetesi, Harran Ovası Gazetesi, Şanlıurfa Çağdaş, Urfa’da Bugün, Şanlıurfa Siyaset, Akçakale’nin Sesi, İrfan Gazetesi.

Ulusal ve bölge basında yer alan Gazete ve haber siteleri; Mardin Söz, Batman Söz Net, Mega Haber 27, Kilis TV 79, Serhat Kilis Gazetesi, Diyarbakır Yeni Gün, Siirt Son Söz Gazetesi, plaket haberini manşetlerine taşıdı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2019, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER