Başkan Canpolat: Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, İslam Aleminin bayramını tebrik ederek, yola çıkan sürücüleri dikkatli olmaları yönünde uyardı.

Başkan Canpolat: Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

Başkan Mehmet Canpolat, mesajında birlik ve beraberliğin sembolü olan bayramların sağlık ve huzur dolu geçmesi temennisinde bulunarak, şunları kaydetti:

“Rabbime şükürler olsun ki, bizleri mübarek Kurban Bayramına yetiştirdi. Birlik ve beraberliğimizin adeta bir sembolü olan bu bayram günleri, umuyorum ki herkes için sağlık ve huzur dolu günlerin vesilesi olur. Bayram dolayısıyla yollara çıkan tüm sürücülerimizin kurallara uymalarını riayet etmelerini diliyorum. Bayramımızın, bayram tadında geçmesi adına bizde sahada olacağız ve hizmetkarınız olmaya devam edeceğiz. Ayrıca, hac vazifesi için kutsal topraklarda olan tüm hacılarımızın ibadetlerinin Cenab-ı Hakk’tan kabulünü dilerim. Tüm bu güzel dileklerle İslam Aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Nice bayramlara beraber erişmek dileğiyle saygılar sunuyorum.”

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandas
Vatandas - 1 ay Önce

Karakoprude 5014 sokakta elektirik yok saat 11 den beri üç gündür böyle seçim zamani da böyledi geçen senede böyledi ALLAH cezalarını versin Urfa köy bile olamaz nerde büyük şehir oldu

urfalı
urfalı - 1 ay Önce

kurban bayramında savaş mağduru yetimlere kadınlara fakirlere yardımcı olanlara teşekkürler

SIRADAKİ HABER