Başkan Beyazgül’den Urfalılara Davet!

 Büyükşehir Belediyesi, her yıl düzenlediği Halil İbrahim Sofrası İftar Programını bu yıl da sürdürüyor. Rabia Meydanının adres olacağı buluşma öncesi son hazırlıklar yapılırken, Başkan Beyazgül tüm Şanlıurfa halkını birliktelik içerisinde programlara davet etti.

Başkan Beyazgül’den Urfalılara Davet!

Düzenlediği etkinliklerle Ramazan ayının maneviyatını en iyi şekilde yansıtan Büyükşehir Belediyesi, Halil İbrahim Sofrası İftar Programında son hazırlıklarını sürdürüyor. Bir kez daha binlerce vatandaşı aynı çatı altında buluşturacak olan Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ki buluşma adresini ise Rabia Meydanı olarak belirledi.

18 Mayıs Cumartesi günü (yarın) Rabia Meydanında düzenlenecek etkinlik ilk olarak saat 18.30’da Yazar Abdurrahman Dilipak’ın söyleşisi ile başlayacak. Ardından iftar programının düzenleneceği etkinlik bu kez saat 22.00’de Hamarat Eller Çarşısında kurulan Ramazan Sokağında Dursun Ali Erzincanlının şiir dinletisi ile devam edecek.

Program öncesi tüm Şanlıurfa halkını Halil İbrahim Sofrası etkinliğine davet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kültürümüzün önemli değerlerinden biri olan paylaşmanın en güzel örneği olarak hafızalarda yer edinen Halil İbrahim Sofrası Bereketini bir kez daha yaşamak adına tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizi etkinliğimize davet ediyoruz dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
HALEN İSRAF HAT SAHFADA
HALEN İSRAF HAT SAHFADA - 2 ay Önce

KÜLTÜR MÜDÜRÜ SUPHİ DEN ARABAYI AL BAŞKAN ,O ARABA İLE ŞAHSİ İŞLERİNİ GÖRÜYOR HANIMINI PAZARA BİLE O ARABA İLE GÖTÜRTÜYOR

Urfalım
Urfalım - 2 ay Önce

Başkan fakir fukara yetımlerı unutma

SIRADAKİ HABER