Başkan Beyazgül’den Gündeme Dair Flaş Açıklamalar

Şanlıurfa Büyükşehir Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yerel TV kanalına konuk olarak gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Başkan Beyazgül’den Gündeme Dair Flaş Açıklamalar

Belediye Başkanı Beyazgül 31 Mart yerel seçimlerinden bu yana yapılacak ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi verdi.

1) Seçim sonrası çalışmalarımıza başladık. Karakoyun köprülü kavşağında alt geçişlerde asfalt çalışmalarımızı tamamlayarak trafiğe açtık. Kalan kısımlarda çalışmalar devam ediyor.  Proje aslına uygun olarak tamamlanacak.

2) Oto Galericiler sitesinde öncelikli olarak asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Çevre düzenlemesi yapılıyor. En kısa zamanda taşınma gerçekleşecek.

3) Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağında asfalt serim çalışmalarımız devam ediyor. Cumartesi günü inşallah tek şerit, birkaç gün sonra ise çift şerit olarak trafiğe açacağız.

4) Büyükşehir Belediyesi olarak kadim şehrimiz için büyük bir heyecanla çalışıyoruz. AK Kadrolarımızla birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Çok güzel bir uyum var. Bu birliktelik ilimize hizmet olarak yansıyacak.

5) Kale eteğinin güneyinde kamulaştırma çalışmalarımızı tamamlayarak yıkım işlemine başladık. Eyyübiye ilçemize çok güzel bir yeşil alan kazandıracağız.

6) Akçakale yolunda alt yapı çalışmalarında sona gelindi. Yakın bir zamanda asfalt çalışmalarına başlayacağız. 50 Metrelik yolu halkımızın hizmetine sunacağız.

7) Toplu taşımada hatlarımızı rahatlatma adına 57 adet yeni otobüs aldık. Kısa zaman sonra teslim alacağız ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.

8) Başkan Beyazgül, Sosyal medyada su fiyatında artış olduğu yönündeki söylemler gerçek dışıdır. Su fiyatında artış olmamıştır.

9) Trambüs konusunda son safhadayız. 63 Ring hattına ek olarak Osmanbey kampüsü güzergahında da yoğunluk durumuna göre sefer düzenleyeceğiz.

10) Şehrimizin tanıtımına katkı sunacak festivallerimiz devam edecek. Önümüzdeki ay içerisinde Şanlıurfa lezzetleri ve İsot festivalimizi halkımızın katılımı ile gerçekleştireceğiz.

11)Başkan Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi ek hizmet binasında (Eski Şanmed hastanesi) yıkım çalışmalarına başladık.

12) Başkan Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi olarak tasarrufa önem veriyoruz. Giderlerimizi azaltarak gelirlerimizi arttırmanın gayreti içerisindeyiz. Enerjide ve araç konusunda önemli tasarruf sağladık.

13) GES projelerine (Güneş Enerji Santrali) önem veriyoruz. Kendi enerjimizi üretmenin gayreti içerisindeyiz. Amacımız enerjiye aktarılan giderleri azaltmak.

14) Trambüs konusunda son safhadayız. 63 Ring hattına ek olarak Osmanbey kampüsü güzergahında da yoğunluk durumuna göre sefer düzenleyeceğiz.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 22:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfali
Urfali - 1 hafta Önce

Karakoyun deresi ve çevresi . Ne zaman düzenlenecek Belediyenin yaninda ki tünele bir bakin ne işik ne de temizlik var tavanda sular akitor..

ömer
ömer - 1 hafta Önce

urfa belediye başknlarının en iyi yaptığı şey açıklama ve poz poz resim oluyor urfaspor ne hale geldi seçileli kaç ay oldu ne yaptı urfaya projeler ne oldu yazık memleketin kaderi kötü

M. Emin
M. Emin - 1 hafta Önce

Masa örtüsü bir Harika

cengiz36
cengiz36 - 1 hafta Önce

Çok Sayın Saygıdeğer Başkanımıza bir sorum olacak ne zaman yeşildirek mahallesine gelip mahalleli ile konuşacak acaba yeşildirek nerde diye bilmiyorsa yanındaki şakşakçılara sorsa söylerler elbet

SIRADAKİ HABER