Başkan Beyazgül Talimat Verdi En Kısa Zamanda Tamamlanacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile yapım çalışmaları hızlanan Karakoyun Köprülü Kavşağında asfaltlama çalışmalarına başlandı.

Daha önce yüklenici firmada tarafından çalışmaların durdurulmasın ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile Köprülü kavşağın yapım çalışmalarını devralan Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarına başladı.

Göreve geldiği ilk günden bu yana Şanlıurfa trafiğini rahatlatmak adına birçok çalışma başlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, geçtiğimiz gün Karakoyun Köprülü Kavşağında incelemelerde bulunarak çalışmaların Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması talimatı vermişti.

Bunun üzerine bölgede çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi tamamladığı alt yapı çalışmalarının ardından asfaltlamaya geçti. Bölgede Hummalı bir çalışma sergileyen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Köprülü Kavşağın asfaltlama çalışmalarını kısa bir sürede tamamlayarak vatandaşların kullanımına açacak.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
YARIM BIRAKILAN BİR BAŞKA PROJE DAHA
YARIM BIRAKILAN BİR BAŞKA PROJE DAHA - 4 ay Önce

ALLAH AŞKINA BU MEMLEKETTE NE ZAMAN ADAM AKILLI TAM TEŞEKÜLLÜ BİR PROJE ASLINA UYGUN ŞEHRİN İHTİYAÇLARINI GÖZETEREK ULAŞIM UZMANLARI TARAFINDAN PLANLANIP UYGULANIYOR BU PROJE KAÇ AY ASKIDA KALDI ŞİMDİDE GÜNÜ KURTARMA ADINA SIRADAN ASFALT SERİP MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYUYORLAR AKILLARINCA AYIP YA SORMAZLARMI BURASI İHALE YAPILDI NERDE BURANIN KÖPRÜSÜ PROJEDE ŞEHRİN İHTİYACI OLARAK PLANLANAN KÖPRÜ NERDE ALLAH AŞKINA YETER İŞ BİLMEZLER YÜZÜNDEN ŞEHİR YAŞANMAZ HALE GELDİ BİR İŞİDE BİR GÜN DOĞRU ŞEHRİN İHTİYAÇLARINI GELECEĞİNİ DÜŞÜNEREK GÖZETEREK PLANLAYIN GÜNÜ KURTARARAK BU ŞEHİR BİR YERE VARMAZ ACİLEN O BÖLGENİN KEŞMEKEŞ TRAFİĞİ İÇİN KÖPRÜ ŞART PROJENİN ADI KÖPRÜLÜ KAVŞAK PROJESİ OLARAK TASARLANMIŞ AMA ORTADA KÖPRÜ ADINA BİR EMARE YOK YAPIYORSANIZ BU KADAR BEKLETTİYSENİZ BU ŞEHRİ BU KADAR SIKINTIYA KOYDUYSANIZ BİRAZ DAHA VAKİT HARCAYIP ALEN ACELE OLDU BİTTİYE GETİRMEDEN BİR AN ÖNCE ORANIN İHTİYAÇ DUYDUĞU KÖPRÜ ELZEM PROJENİN OLDUĞU GİBİ UYGULANMASI ŞART YOKSA DAHA ÇOK KAZALAR O BÖLGEDE MEYDANA GELECEKTİR AKÇAKALE YOLU KEZA 50 MT OLACAKTI O GÜZERGAHTA KÖPRÜLÜ KAVŞAK PROJELERİ BAŞLAYACAKTI OLDUĞU GİBİ AYLARDIR BIRAKILMIŞ HİÇ BİR ÇALIŞMA YOK GAP VADİSİ YANINDA YOL ÇİFT YÖNLÜ AÇILACAKTI YOL OLDUĞU GİBİ DURUYOR ŞİMDİ SORUYORUM BÜYÜKŞEHİRE AYLARDIR GÖREVE GELMİŞSİNİZ NE ZAMAN MEMLEKET DOĞRU HİZMET GÖRECEK BU ŞEHRİN ULAŞIM UZMANLARI MÜHENDİSLERİ YOKMU NEYE GÖRE BU PROJELER YARIM YAMALAK BIRAKILIYOR GÜNÜ KURTARMAKTAN BIKTIK YILLARDIR BU ŞEHRİN KALICI GELECEĞİ DÜŞÜNEREK PROJELER UYGULANMASI DÜŞÜNÜLMÜYOR ALLAH İÇİN BU MEMLEKET ARTIK GÜNÜ KURTARMAKTAN BIKTI GELEN GİDENİ ARATIRMIŞ BOŞUNA DENMEMİŞ NİHAT BAŞKAN ŞEHRİN ULAŞIM YÖNÜNDEN YARALARINA NEŞTER ATIYORDU BU ŞEHİR SİZİ ÇOK ARAYACAK GİBİ ..

Emrullah KILIÇ
Emrullah KILIÇ - 4 ay Önce

Sayın Belediyemiz;
10 Tane çalışma başlatıp hepsini durdurup 1'ine yönelmek yerine, 1 tane çalışma yapıp bitirseniz daha erken olur. Ve biz Urfa vatandaşları perişan olmayız.

usta
usta - 4 ay Önce

Zahmet etmeyin yav bırakın 2 yıl daha geçsin.

Urfali
Urfali - 4 ay Önce

Karakoyun deresi ne zaman islah edilecek. Sinek ten pislikten. Kokudan durulmuyor.. hemde b.ş belediyesi gözü önunde .. yaninda. Memleketin.. merkezinde.... işte iş ıste önemli olan proje.. hadi bakalim... memleketin gözde olan büyük sorunu ....

SIRADAKİ HABER