Başkan Beyazgül, Personelleri Denetledi!

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sabah saatlerinde hizmet binasındaki personelleri ziyaret etti. Ardından Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğüne geçen Başkan Beyazgül, bir yandan gelen telefonları cevapladı, diğer yandan vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, gün içerisindeki yoğun mesaisine kurum personellerini ziyaret ile başladı. Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında katları tek tek gezerek personelleri çalışmaları sırasında denetleyen Başkan Beyazgül, ardından Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğüne geçerek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Beyazgül, Talepleri Dinledi

Alo 153 Büyükşehir İletişim Merkezi aracılığıyla Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğüne yönlendirilen telefonları cevaplayan Başkan Beyazgül, vatandaşların talep ve önerilerini not ederek, çözüm noktasında ilgili birimlere talimatlar verdi. Ardından gelen vatandaşlarla selamlaşan Başkan Beyazgül, vatandaşlarla da yüz yüze görüşmeler gerçekleştirerek kurumsal çalışmaların yansımalarını dinledi. Yine vatandaşların talep ve önerilerini de not alan Başkan Beyazgül, kurumsal yapı olarak vatandaş iletişimlerine önem verdiklerini söyledi.

Başkan Beyazgül, temaslarının ardından yaptığı değerlendirmesinde Hizmet yolculuğumuzda en büyük pay sahibi olan, Büyükşehir Belediyesinde büyük bir özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımızla bir araya geldik. Güç ve gönül birlikteliğiyle şehrimize değer katacak pek çok çalışmayı Büyükşehir kadroları ile birlikte gerçekleştireceğiz. Gün içerisinde yine vatandaşlarımızla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledik dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER