Başkan Baydilli’den 10 Kasım Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Baydilli’den 10 Kasım Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 10 Kasım 1938’de vefat eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak saygı ve rahmetle andı.

Başkan Baydilli mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yıldönümünde saygı, sevgi ve rahmetle anıyorum. İnsani değerlere verdiği önem ve evrensel düşünce yapısı ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk dünyanın saygın liderlerinden olmuştur.

Bizim de Aziz Türk milleti olarak, onun önderliğinde kurulan ve bize emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ilelebet muhafaza ve müdafaa için kendimize düşen görevleri en iyi şekilde yapmamız gerektiği inancındayım. Türkiye’yi birlik ve beraberlik içinde kalkındırmak, güçlendirmek hepimizin birinci görevi olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle yad ediyorum.”

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 6 gün Önce

Bu nasıl başkan zimmezirrike

Yolcu
Yolcu - 6 gün Önce

Konumu ve yapalıcak yerimiz başkanı bey bir zahmet olsun bir dede bizim sesimizi doyasıya açık Adres Atakent Mha 602 cad incikent blok lar yerleşim Sayın Başkan birde biz sizi ve Emin’inizi çaya bekleriz.

SIRADAKİ HABER