Başkan Baydilli Sahada Ayak Basmadık Yer Bırakmıyor

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçede yaptığı alan gezileriyle adeta ayak basmadık yer bırakmıyor. Başkan Baydilli vatandaşlarla ve esnafla birebir sohbet ederek taleplerini dinlerken, Karaköprü'de hizmet seferberliğinin devam ettiğini kaydetti.

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli her gün bir mahalleyi gezerek adeta ayak basmadık yer bırakmıyor. Başkan Baydilli bu kez Esentepe mahallesinde teknik ekibiyle birlikte gezerken, sorunları yerinde tespit edip çalışma başlatılması için talimat veriyor.

Karaköprü'de hizmet seferberliği içerisinde olduklarını dile getiren Başkan Baydilli, tüm mahallelerde adım adım gezdiklerini ve sorunları yerinde tespit ettiklerini kaydetti.

Başkan Baydilli şöyle konuştu: "Başkan  yardımcılarımız ve teknik müdürlerimizle birlikte sabah mesaimize erkenden başlayıp mahallelerimizi adım adım dolaşıyoruz. Buralardaki sorunları yerinde görüp çözümü noktasında çalışma başlatıyoruz. Bugün de Esentepe Mahallemizde incelemelerde bulunduk ve mevcut sorunların çözümü için talimat verdik.

Bizim tek işimiz Karaköprü'yü daha güzel hale getirmek, ve vatandaşlarımızın sorunsuz bir şekilde burada yaşamasıdır. Bunun için çalışan tüm personelimize, mesai arkadaşlarımıza ve bizi anlayışla karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz."

Başkan Baydilli alan gezilerinde esnaf ve vatandaşlarla da sohbet ederken, taleplerini dinleyip not alıyor.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ
ALİ - 1 ay Önce

SABAH GÖRDÜM KENDİSİ YÜRÜYOR 10 TANE BOŞ ADAM ARKASINDA GİDİYOR

hikmet öncül
hikmet öncül - 1 ay Önce

başlık güzel ama malesef biz niye bu başkanı göremiyoruz.nerelere gidiyor hangi projeleri var bizde öğrenmek istiyoruz.tanışmak istiyoruz

urfalı 63
urfalı 63 - 1 ay Önce

hepsi yalan haber,karaköprü halen nihat çiftçinin yaptığı projelerle ayakta duruyor

U
U - 1 ay Önce

BİŞEY ÇIKMAZ BUNLAR HALEN 1950 Lİ YILLARDAKİ GİBİ BAŞKANLIK YAPIYORLAR...URFA HALKI YEMİYOR ARTIK

SIRADAKİ HABER