Başkan Baydilli Sabah Gezilerini Sürdürüyor

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayarak alan gezilerini sürdürüyor. Başkan Baydilli Gap Bulvarı ve Şenevler mahallesinde incelemelerde bulundu

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçeyi adım adım gezmeye devam ediyor. Başkan Baydilli sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayarak teknik ekibiyle birlikte mahalleleri inceliyor ve çalışmaları bizzat takip ediyor.

Gap Bulvarında ve Şenevler Mahallesinde incelemelerde bulunan Başkan Baydilli yapılan çalışmalar hakkında ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı. Başkan  Baydilli alan gezileri sırasında işe giden vatandaşlarla ve okula giden öğrencilerle de sohbet ederek başarılar diledi.

Karaköprü'nün kendilerine emanet olduğunu ve bunun için çok çalışmaları gerektiğinin bilincinde olduklarını belirten Başkan Baydilli her sokağı bizzat görmek istediği için gezdiklerini kaydetti.

Başkan Baydilli şöyle konuştu: "Karaköprü her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçe. Biz de buna ayak uydurmak ve çalışmalarımızı yetiştirmek için normalden daha çok çalışmalıyız. Bunun için erken mesaiye başlayarak teknik ekibimizle geziyoruz, sokak sokak dolaşıp çalışmalarımızı inceliyoruz. tek hedefimiz vatandaşlarımızın rahatça yaşayacağı, tertemiz ve modern bir Karaköprü oluşturmaktır."

Başkan Baydilli alan gezilerinde esnaf ziyaretleri de yaparak hayırlı işler dileğinde bulunuyor ve esnafın sorunlarını dinliyor.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER