Başkan Baydilli Karaköprü'yü Adım Adım Geziyor

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sabahın erken saatlerinde mesaisine başlarken, ilçeyi adım adım dolaşarak çalışmaları yerinde inceliyor  

Şanlıurfa’nın en hızlı gelişen ilçesi Karaköprü’de Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçede sorunların giderilmesi adına mesaisine sabah erken saatlerde başlayarak sokak sokak geziyor. Her gün teknik ekibiyle birlikte bir mahalleyi gezen Başkan Baydilli sorunları yerinde inceleyip çözümü için talimat veriyor.

 

Önceki gün Akbayır mahallesinde sokak sokak gezen Başkan Baydilli çalışmaları ve sorunları yerinde incelerken, yolda karşılaştığı vatandaşlar ve esnafla sohbet edip taleplerini dinledi.

 

Daha güzel ve sorunsuz bir Karaköprü’yü vatandaşlara sunmak için çalıştıklarını dile getiren Başkan Baydilli, tüm ekipleriyle birlikte sürekli sahada olacaklarının altını çizdi.

 

Başkan Baydilli, “Biz sürekli teknik ekibimizle birlikte sabah mesaimize sokaklarda başlıyoruz ve ilçemizi karış karış geziyoruz. Hem sorunları yerinde inceleyip çözümü noktasında talimat veriyoruz hem de yapılan çalışmaları inceliyoruz. Bunun yanında vatandaşlarımızın da talep ve fikirlerini dinliyoruz. İnşallah hep birlikte el ele vererek modern Karaköprü’yü oluşturacağız” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
akpiyar sakini
akpiyar sakini - 3 ay Önce

sayın başkan lütfen sinek istilasına çözüm bulun

Cahit cehlan
Cahit cehlan - 3 ay Önce

Sayın başkan birde balıkayağı bulvarı caddesini gezsin belli görür yolun hallini rezillik

Urfalı zaza
Urfalı zaza - 3 ay Önce

Başbakan otoğarın östündeki okuma salonu saatlerini yenide düzenleyip Özelikle tus ve yüksek lisans öğrencileri ne katkı sağlayacak düzenleme bekliyoruz.

Urfalı zaza
Urfalı zaza @Urfalı zaza - 3 ay Önce

Başkan...

SIRADAKİ HABER