Başkan Baydilli Ekibiyle Sahadan Ayrılmıyor

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, başkan yardımcıları ve teknik ekibiyle birlikte sabahın erken saatlerinde ilçede saha gezileri yaparak sorunları yerinde incelemeye ve vatandaşla buluşmaya devam ediyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, başkan yardımcıları ve teknik ekibiyle birlikte mesaiye sabahın erken saatlerinde başlayarak ilçedeki mahallelerde incelemelerde bulunuyor. Başkan Baydilli sorunları bizzat yerinde incelerken, yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinliyor.

Başkan Baydilli alan gezileri kapsamında Narlıkuyu ve Güllübağ mahallelerinde teknik ekibiyle inceleme yaparken,  saha gezisi sırasında Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğünün yaptığı çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi. Başkan Baydilli alan gezisi sırasında okula giden öğrencilerle de ilgilenerek bir süre sohbet etti.

Her gün bir mahallede incelemelerde bulunduklarını ifade eden Başkan Metin Baydilli, “Yaptığımız alan gezilerinde ekibimizle birlikte sorunları tespit edip orada çözümü noktasında talimatlarımızı veriyoruz. Tüm birimlerimizden müdürlerimizle birlikte en iyi şekilde hizmet etmek için çaba sarf ediyoruz. Güllübağ Mahallemizde de alt yapısı biten yollarda kilitli parke çalışmaları devam ediyor. Özverili çalışan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Baydilli Güllübağ mahallesinde kilitli parke çalışmasını da incelerken, çalışmaların hızlandırılması için talimat verdi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
karanfil
karanfil - 4 gün Önce

başkan her sabah geziyorda ne oluyor acaba geçen gün diyor halkımız en çok yollardan şikayetçi dedi ama bir çalışma yok yollarda ama başkan sorunları yerinde tespit ediyor ve sadece tespit etmekle kalıyor.

Mehmet Ali YILMAZ
Mehmet Ali YILMAZ - 4 gün Önce

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ ÇUKUR AÇIP KAPATMAKTAN BAŞKA HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR.

Mehmet
Mehmet - 4 gün Önce

Yaw ne kadar pof pof yapan bir gazetesiniz,ya baydilli ya viransehir belediye baskani bunlarin reklamini yapiyorsunuz surekli biz vatandas olarak nedne hoc goremiyoruz bu adamlari niye iki cift soz konusamiyoruz bu adamlarla.

URFALI34
URFALI34 - 4 gün Önce

SAYIN FANATIK DEKİ ARKADAŞLAR DOĞUKENT MAHALLESİNE GİDİN ORALARI BİR BAKIN AMA GÖRDÜKLERİNİZİ YAZIN YAZABİLİYORSANIZ

SIRADAKİ HABER