Başkan Bahattin Yıldız’dan Şanlıurfalılara Çağrı!

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Şanlıurfalı vatandaşları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 8 Mart Cuma Günü Saat 14.00’de Abide toplama merkezi yanında yapılacak olan mitinge davet etti.

Başkan Yıldız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı ve Urfalılara hitap edeceği mitinge hemşerilerini davet etti. Başkan Yıldız Erdoğan’ın katılacağı Büyük Şanlıurfa mitingine yoğun katılım beklediğini açıkladı.

Başkan Yıldız yapmış olduğu çağrıda, “Çok değerli Şanlıurfalı hemşerilerim 8 Mart Cuma Günü Saat 14.00’de Abide Toplama Merkezi Yanında,  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz Büyük Şanlıurfa Mitingine hepinizi davet ediyorum. 2019 Yılını Göbeklitepe Yılı ilan ederek Şanlıurfa’mıza ve hemşerilerimize olan sevdasını ortaya koyan Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevdamızı bir kez daha coşkulu mitingimizle haykıralım. Bu vesileyle bütün hemşerilerimizi, Cumhur İttifakına gönül vermiş kardeşlerimizi Büyük Şanlıurfa mitingimize davet ediyorum.” Dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 12:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
EDESSA
EDESSA - 8 ay Önce

NİÇİN DESTEK OLALIM Kİ BİZE YENİ ZAM MÜJDESİ Mİ VERECEK YOKSA YİYEMEDİGİMİZ SEBZELERDEN Mİ BAHSEDECEK YOKSA BİR ÖNCEKŞİ BAŞKANIN SÖZ VERDİGİ VE YAPMADIĞI 773 PROJE HAKKINDA KONUŞACAK YOKSA HER SEÇİM ÖNCESİ TEMELİNİ ATTIĞI AMA OLMAYAN TEMELDEN Mİ BAHSEDECEK,ÖDEYEMEDİĞİMİZ ELEKTRİK FATURALARDAN MI BAHSEDECEK ŞİMDİ SÖYLEYİN NEDEN DESTEK OLALIM Kİ.?

Urfalı
Urfalı - 8 ay Önce

Gelmesin oy moy yok

SIRADAKİ HABER