Başkan Aksoy’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yıl dönümünde bir mesaj yayımlayan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, ‘’ 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi, milli mücadelemizin taçlandırdığı büyük bir zafer olmuştur’’ dedi.

Başkan Aksoy’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; ‘’Türk Milletinin kahramanlığını tarih sayfasına altın harflerle yazdırdığı büyük bir zafer olan 30 Ağustos Zafer Bayramında, necip milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuş ve giriştiği istiklal mücadelesiyle düşmana dur demesini bilmiştir.

30 Ağustos aziz milletin vatanseverliğini, dik ve onurlu direnişini tüm dünyaya göstermesi anlamında büyük bir öneme sahiptir. Bu savaşın kazanılmasında vatan, millet ve bayrak sevgisinin her şeyin üstünde olduğu bir kez daha kanıtlanmıştır. Bu vesile ile ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza vesile olan, ülkemizin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını hiç düşünmeden seve seve feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anarken, bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zaferi Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, terörle mücadelede hayatlarını kaybeden şehitlerimizi saygı ve rahmetle anarak, gazilerimize ise şifa dileyerek 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER