Başkan Aksoy, Tebrikleri Kabul Etti

Pazar günü yapılan yerel seçimlerde oyların yüzde elli bir fazlasını alarak Bozova Belediye Başkanı olan Suphi Aksoy seçim ertesi tebrikleri kabul etti.

Başkan Aksoy, Tebrikleri Kabul Etti

Sabahın erken saatlerinden itibaren gece geç saatlere kadar ziyaretçi akınına uğrayan seçim bürosunda gelen misafirlerle yakından ilgilenen Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ,Ak Parti Bozova ilçe teşkilatına ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti.

Tevazu Samimiyet Gayret İle yola çıkan Başkan Suphi Aksoy ‘Halkımızın bize duyduğu güveni boşa çıkarmamak her eksikliği gidermek için üstün bir çaba sarf ettik. Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte başarıyla getirdiğimiz yenilikçi hizmetlerden dolayı halkla özdeşleştik. Allah razı olsun Bozova’da yaşayan herkes yeni hizmetlerin devamı için bu sorumluluğu bize verdi. İnşallah bundan sonra yeni yönetim ile kaldığı yerden devam ederek eşitçe hak ve adalet için de daha güzel hizmetler yapacağız. Bunda kimsenin en ufak bir endişesi olmasın. Seçimlerin ardından bütün farklı düşünceleri bir kenara bırakıp bütün Bozova belediye başkanı olacağımızdan da kimse şüphe etmesin’ ifadelerini kullandı.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
REŞO
REŞO - 7 ay Önce

ARUSOĞLU NEYSE SEN DE OSUN SENDE ÇALIP YECEKSİN BOZOVA HALKIDA REZİLİĞE MAHKÜM KENDİ ELİYLE SEÇİYORLAR ADAMI ONLAR BİLİR..

SIRADAKİ HABER