Başkan Aksoy Seçim Öncesi Verdiği Sözü Tuttu

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy seçimde önce Gençlik spor genel müdürlüğünden almış olduğu sözden dolayı 100’e yakın öğrenciyi geziye gönderdi.

Başkan Aksoy Seçim Öncesi Verdiği Sözü Tuttu

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen `Şehirler ve Kültürler` projesi kapsamında seçimden önce vermiş olduğu sözü seçimi kazandıktan sonra vermiş olduğu sözü yerine getirerek 100 öğrenciyi Mardin’e geziye gönderdi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Aksoy şu ifadelere yer verdi;

‘’Seçim öncesi gençlerimize verdiğimiz gezi sözümüzü tuttuk. İlçemiz gençlerini Gençlik ve Spor Bakanlığımızın hayata geçirdiği "Şehirler ve Kültürler Projesi" kapsamında, Medeniyetler Şehri Mardin'e yolculadık. Gençlerin ülkemizin doğal güzelliklerini görmeleri, muhteşem tarihini ve kültürel değerlerini öğrencileri, Anadolu'da kök salıp büyümüş derin ve heybetli medeniyetimizi, şehirlerimizi ve kültürümüzü tanımaları için bizde Bozova ve kırsal mahallerde bulunan 100’e yakın öğrencimizi Mardin’e gönderdik. Bu kapsamda Gençlik Spor Genel müdürlüğüne vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz’’. dedi.

Haber:İbrahim Çakmak

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER