Başkan Aksoy Gençlerle Halı Sahada Ter Döktü

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, gençlerle halı saha maçı yaptı.

Başkan Aksoy Gençlerle Halı Sahada Ter Döktü

Bozova ilçesinde bulunan Kent Parkının içerisinde Sentetik çim sahada mahallelinin gençleriyle maç yapan Başkan Aksoy, maç öncesi gençlerle sohbet etti. Her hafta bir mahallede gençlerle halı sahada spor yapan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, bu hafta Bozova ilçesinde bulunan Kent parkının içinde bulunan sahada gençlerle futbol maçında buluştu. Berabere biten maçın ardından bir açıklama yapan Başkan Aksoy, her iki takımın da centilmence bir mücadele sergilemesinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Aksoy gençlere önem verdiklerini ve bu yüzden daha fazla vakit ayırmaya çalıştıklarını belirterek, bu kapsamda gençlerle toplantı ve programların yanı sıra sportif faaliyetlerde de bir araya geldiklerini söyledi. Yeni dönemde gençlere yönelik yatırım ve projelerinin olacağının anlatan Aksoy "Bunun için gençlerin görüş ve önerilerini alıyoruz. İnşallah genç kardeşlerimizin bu önerilerini dikkate alarak çalışmalarımızı şekillendireceğiz" dedi.

Öte yandan futbol müsabakasının ardından gençlerle fotoğraf çektiren Başkan Aksoy baklava ikram etti. Gençlerle halı saha ve diğer etkinliklerde buluşmayla devam edeceklerini söyledi.

Haber:İbrahim Çakmak

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER