Başkan Aksoy ’dan Bozova ’ya Müjde

Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY, AK Parti’nin 28. Değerlendirme ve İstişare Kampında yaptığı görüşmeler neticesinde Sanayi Bakanından ilçeye Sanayi Kooperatifinin yapılması talebinde bulundu.

Başkan Aksoy ’dan Bozova ’ya Müjde

Bozova’yı en iyi noktaya getirmek için büyük çaba gösteren Başkan AKSOY, Ankara Kızılcahamam’da yapılan AK Parti 28. Değerlendirme ve İstişare kampına katılarak, burada da durmak bilmedi.

Başkan AKSOY, bakanlarla yaptığı görüşmelerde ilçesi Bozova için taleplerini bir bir sıraladı.

AKSOY'un yoğun çalışması ilk meyvesini verdi.

Sanayi Bakanlığı tarafından dönüş alan Başkan AKSOY, Kooperatif ilçe Başkanı Yılmaz AKMAN’ı Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile görüştürdü. Oldukça verimli geçen görüşme sonunda Başkan AKSOY ilçeye yapmayı planladığı Bozova Küçük Sanayi Sitesi için bakanlıktan destek sözü aldı. Yaşanan bu gelişmelerle birlikte ilk görüşmede projenin hazırlık çalışmaları görüşüldü ve bununla ilgili çalışmalara başlandı.

Yatırım ve projeleri için yaptığı görüşmelerle ilgili açıklamada bulunan Başkan AKSOY, “AK Partimizin 28. Değerlendirme ve İstişare toplantısına katıldık. Burada parti olarak değerlendirmemizin yanı sıra ilçemiz ve şehrimiz olan Şanlıurfa için de toplantılarımızı gerçekleştirdik. Aklımızda olan plan ve projeleri gerekli birimlere ileterek bunlar için destek istedik. Çok şükür görüşmelerimizin ilk meyvesini kısa bir sürede aldık. İlçemiz için oldukça önem taşıyan Bozova Küçük Sanayi Sitesi projemiz için Sanayi ve

Teknoloji Bakanımız ile görüşerek bu alanda yapacağımız proje için destek sözü aldık. Daha sonra da bakanlık tarafından tarafımıza dönüş yapılarak projenin hazırlık aşamaları üzerinde çalışmalara başlanıldı. Duyarlılığı ve desteği dolayısıyla sayın Bakanımıza teşekkür ederim" dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER