Başkan Aksak'tan Toplu İntihar İle İlgili Flaş Açıklama!

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, tüm uyarılara rağmen belediyede işini düzgün yapmayan personelin işine son vereceğini açıkladı.

Başkan Aksak'tan Toplu İntihar İle İlgili Flaş Açıklama!

Başkan Aksak işini yapmayan personeller hakkında Ceylanpınar halkına ve kamuoyuna basın açıklaması yaptı.

Abdullah Aksak söz konusu personellerin, dışarıdan kontrol edildiğini ve belediyeyi kasıtlı olarak yıpratmaya, hizmetlerini engellemeye çalıştıklarını iddia etti.

Aksak basın açıklamasında şunları kaydetti:

"Ceylanpınar kamuoyuna;

Göreve başladığımız ilk günden beri sürekli dile getirdiğimiz gibi belediye bünyesinde çalışan emekçi kardeşlerimiz ile Ceylanpınar’mıza güzel hizmetler yapmak için birlikte çalışma çağrısı yapmıştık. Görevini yapan arkadaşlarımızla yola devam edeceğimizi defalarca dile getirmiştik ancak geçen zaman zarfında bütün iyi niyetli girişim ve uyarılarımıza rağmen gerek temizlik biriminde gerek belediyemizin diğer birimlerinde çalışan bazı arkadaşlarımız işlerini laiki ile yapmadıkları görevlerini sürekli aksattıkları tespit edilmiştir.Vatandaşa tepeden bakan görevlerini sürekli aksatan bir anlayış sergiledikleri ve temizlik hizmetlerini sürekli aksattıkları çöpleri gerektiği gibi toplamadıkları halktan gelen yoğun talep ve şikayetler neticesinde hiçte istemediğimiz bazı kararlar almak zorunda kaldık. Dışarıdan provokatör bir grup tarafından yönetilen bu arkadaşlar ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık." dedi

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER