Başkan Adayı Av. Beyazgül Dur Durak Bilmiyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat ile birlikte katıldığı toplantıda 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’ye destek ve dua istedi.

Şanlıurfa’nın kent merkezi ve ilçelerini karış karış gezen, esnafla vatandaşlarla daima iç içe olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, gündüz yoğun programlarının ardından gece ise birden fazla ev toplantılarına katılarak AK Davaya destek istiyor.

Bozova Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Atçı tarafından geniş katılımla düzenlenen toplantıya katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, toplantının düzenlenmesinde emeği geçen başta Mahmut Atçı’ya akrabalarına ve dostlarına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül’e ve Haliliye Başkan Adayı Canpolat’a davetlerini kırmayarak geldikleri için teşekkür eden AK Parti Bozova Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Atçı, toplantı öncesinde kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Beyazgül Urfa’nın Sorunlarını Konuştuk

Düzenlenen toplantıda Şanlıurfa’nın sorunlarını konuştuklarını belirten AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, “Belediye başkan aday adayları, meclis üyesi adayları ve çok sayıda davetlinin katılımıyla Matmut Atçı kardeşimiz tarafından düzenlenen toplantıda Şanlıurfa’nın sorunlarını konuştuk” dedi.

Canpolat: Bu Sevdaya Gönül Verdik

AK Parti’nin bir sevda olduğunu bu sevdaya gönül verdiklerini belirten Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, “Sizlerin gönüllerine talibiz. Biz bir ekibiz. Sizlerle birlikte başaracağız. Halk ne istiyorsa o olur. Halkın rızası hakkın rızasıdır” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 16:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetçi urfali
Gurbetçi urfali - 8 ay Önce

Başkanım göbekli tepe için ne düşünüyorsunuz antepli göbekli kapmak ozere başkan

muzafer
muzafer - 8 ay Önce

Önce göbeklitepeye sahip cıkın sonra oy ısteyin kimse bu gidise oy vermez

SIRADAKİ HABER