Bakan Pardemili'den Eski Urfa'nın Bakanlarına Ziyaret

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli eski Bakan Faruk Çelik ve Eski Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'yı ziyaret etti.

Bakan Pardemili'den Eski Urfa'nın Bakanlarına Ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ilk kabinesinde Tarım ve Orman Bakanlığına getirilen Bekir Pakdemirli, ziyaretçi kabullerini yapma devam ederken, ilk ziyaretini ise GTHB ve Çalışma eski Bakanı Faruk Çelik Ve Eski Gıda Tarım  yapması dikkat çekti. 


Çelik, tarafından karşılanan Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, yaklaşık bir saat süren bir görüşme gerçekleştirdi. Faruk Çelik'in Türk siyasetinde önemli bir isim olduğunu ifade eden Bakan Pakdemirli' Sayın Bakan faruk çelik, Ak Parti hükümetlerinin en fazla bakanlık yapan isimlerden birisidir. kendisinin siyasi tecrübelerinden istifade etmek isterim, güzel bir görüş alış-verişi oldu, kendisini ziyaret ettim, kabul ettikleri için teşekkür ederim' dedi.

Yeni Bakan Bekir Pakdemir ile güzel bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade eden Çelik' Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli'nin nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.Bakanlık tecrübelerimizi kendisiyle paylaştık, karşılıklı olarak Bilgi paylaşımında bulunduk, Ülkenin Tarım ve ormancılık alanında yapılması gereken çok önemli işler var, inşallah faydalı işlere imza atarlar,kendisi tecrübeli bir isim,yeni görevinde başarılar dilerim,dedi.


Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Eski Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Fakıbaba ise;

Fakıbaba Bakanlık tecrübelerimizi kendisiyle paylaştık, karşılıklı olarak Bilgi paylaşımında bulunduk, Ülkenin Tarım ve ormancılık alanında yapılması gereken çok önemli işler var diyerek bilgi paylaşımında bulunduk. Kendilerini tekrar tebrik eder, başarılar dilerim.ifadelerini kullandı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER