Bakan Kurtulmuş Şanlıurfa'ya Geliyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları tamamlanan Barutçu Hanı, Kale Eteği Projesi ve Kızılkoyun Projesi ile Balıklıgöl çevre düzenlemesinin açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un da katılımı ile gerçekleştirilecek.

Bakan Kurtulmuş Şanlıurfa'ya Geliyor

Şanlıurfa'da 2018 yılı tamamlanan projelerin açılışı yapılacak. Altyapıdan üstyapıya, ulaşımdan vizyonel projelere kadar birçok çalışmayı Şanlıurfa'ya kazandıran Büyükşehir Belediyesi, bu kez restorasyon çalışmaları tamamlanan Barutçu Hanı, Kale eteği projesi ve Kızılkoyun projesi ile Balıklıgöl çevre düzenlemesinin açılışını gerçekleştiriyor.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un da katılımı ile gerçekleştirilecek açılış, 13 Nisan'da Balıklıgöl Platosundaki amfi alanında yapılacak.

Çiftçi'den davet

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak halk odaklı çalışmalarına devam ettiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, açılışa tüm Şanlıurfa halkını davet etti. Şanlıurfa'nın değişimi ve gelişimi için uygulamalarını sürdürdüklerini de sözlerine ekleyen Çiftçi, "Şanlıurfa'mız için Türkiye'de örnek teşkil edecek çalışmalarımızı halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yarın da yine çok güzel programlarla halkımızla buluşacağız. Bu kapsamda yarın tüm halkımızı Balıklıgöl Platosundaki amfi alanına bekliyoruz" diye konuştu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 11 ay Önce

urfa tarih turizmi yönünden çok öneme sahip mesela harran görülmesi gereken bir yer diye düşünüyorum

SIRADAKİ HABER