Bakan Gül Balıklıgöl'ü Gezdi

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gelen Abdulhamit Gül tarihi Balıklıgöl platosunu gezdi.

Bakan Gül Balıklıgöl'ü Gezdi
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Barış Pınarı Harekatı kapsamında incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. Bakan Gül’e, Adalet Bakan Yardımcıları Şaban Yılmaz ve Uğurhan Kuş ile, Vali Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ceza İşleri Genel Müdürü Yakup Moğul ve Ceza İşleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Kemal Ertürk’te eşlik etti.
Şanlıurfa Güvenlik ve Acil Durum Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Bakan Gül, ardından Akçakale ve Ceylanpınar ilçesine gitti. Gül, Valilik, Belediye ziyaretlerinin ardından Balıklıgöl platosunu gezdi.
Dergah camisini ve Balıklıgölü gezen Bakan Gül vatandaşlarla sohbet etti fotoğraf çektirdi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertuğrul çelik
Ertuğrul çelik - 2 ay Önce

Şu baydilli de herşeyin içinde

sayın bakana
sayın bakana - 2 ay Önce

sayın bakanım biz urfalılar sayın recep tayyip erdogan için oy verdik hep,YOKSA BİZİM BÜTÜN BAŞKANLAR HİZMET NEDİR BİLMEZLER ASLA MEMNUN DEGİLİZ ÇALIŞMA YOK HEP GEZMELER BOŞ REKLAMLARDALAR SINIFTA KALDILAR ESKİ MEVCUT BAŞKANLARDA KÖTÜYDÜ AMA ŞİMDİKİ BAŞKANLARIMIZA GÖRE Bİ TIK HİZMETLERİ VARDI URFANIN KADERİMİ NE HİÇ KİMSE ÇALIŞMIYO VALLA O KOLTUKLARI HAK ETMİYOLAR İŞDE URFALININ İÇİNDE REİS SEVGİSİ VAR DİE REİS İÇİN OY VERDİK REİSE YANİ..

SIRADAKİ HABER