Bakan Faruk Çelik Düğünde Halay Çekti

Şanlıurfa’da, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Sedat Ertürk ile Songül Bucak’ın düğün törenine katılan  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, halay çekti.

Bakan Faruk Çelik Düğünde Halay Çekti

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk ile İş Adamı Suphi Bucak’ın kızı Ayşegül Bucak çiftinin düğününde, dolarlar havada uçuştu. Düğün Törenine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, AK Parti Milletvekilleri ile çok sayıda davetli katıldı. Ertürk ve Bucak çiftinin nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, kıyarken, nikah şahidi olan Bakan Çelik, nikah cüzdanını damat ve geline verdi. Nikah cüzdanlarını iyi saklamalarını isteyen Bakan Çelik, nikah akdinin her iki aile için hayırlı olmasını dileyerek Sedat ve Songül çiftine mutluluklar diledi. Bakan Çelik, nikahın ardından davul zurna eşliğinde halay çekti.

Bakan Çelik’in halay çektiğini gören davetliler Bakan Çelik’in başında dolar atma yarışına girdi. Yöresel yemeklerin ikram edildiği düğünün sonunda geline takı takmak için davetliler sıraya girdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2017, 23:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet kaya
ahmet kaya - 2 yıl Önce

eee damat ak partili değil mi gelin niye böyle giyinmiş !!!!!! kafamda deli soru var...

Metin
Metin - 2 yıl Önce

Gelin nasıl giyinirse giyinsin AKP demek illa kapalı olacaksın demek değilki.Akp temele iman sevdası koymuş olabilir ama herkes imanlı olacak diye bir şey yok buda inanç özgürlüğüdür.

SIRADAKİ HABER