Bakan Fakıbaba: Urfa’yı Daha İleri Taşıyacağız

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Karşıyaka ve Arapmeydanı Mahallesi’nde seçim bürosu açılışına katıldı.

Bakan Fakıbaba: Urfa’yı Daha İleri Taşıyacağız

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, seçim çalışmalarında dur durak bilmiyor. İl Merkezi ve ilçelerde mahalle mahalle, sokak sokak vatandaşları ziyaret eden Bakan Fakıbaba her kesime inerek talep ve önerilerini dinliyor.

Bakan Fakıbaba seçim çalışmaları kapsamında dün akşam AK Parti Haliliye İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tatlı tarafından Arap Meydanı Mahallesi’nde açılan seçim bürosunun açılışına katıldı. Açılışa Bakan Fakıbaba’nın yanı sıra AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve Teşkilat Üyeleri eşlik etti.

Seçim bürosu açılışında konuşan Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba “Size şu sözü veriyorum bu kardeşinizi Başhekimlikten, Belediye Başkanlığından, Bakanlıktan tanıyorsunuz. Bu kardeşiniz hep sizin yanınızda ve hizmetinizde olmuş, olmaya devam edecektir. Bundan sonra Urfamızı hep beraber muhtar arkadaşlarımızla, sivil toplum kuruluşları ile engelli kardeşlerimizle, basınımızla, halkımızla, Belediye Başkanımız, İl Başkanımızla hata muhalefeti ile beraber çünkü bir Urfamız var. Başka Urfamız yok Allah’ın izni ile ele ele vererek Şanlıurfa’yı daha iyi yerlere getireceğiz. Çünkü bu gençlik herşeyin en iyisini hak ediyor. Urfalılar her şeyin eni iyisini hak ediyor” Dedi.

Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba ve Beraberindekiler daha sonra Bekir Yüksekyayla Karşıyaka Mahallesi’nde Bilal Tekatlı tarafından açılışı yapılan seçim bürosunu ziyaret etti. Bakan Fakıbaba burada mahalle sakinleri tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı. Bakan Fakıbaba seçim bürosunun kurdele kesimini yaparken, mahalle sakinlerine teşekkür etti. “Beni hiçbir zaman yalnız bırakmadınız” diyen Bakan Fakıbaba, “Ben hizmet adamıyım, bu yüzden ben sizin hizmetkarınızım” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER