Bakan Fakıbaba, Ümmet İçin Bir Olma, Birlikte Olma Zamanı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu bayramlaşma programına katılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ardından partililer ile birlikte Birecik ilçesine geçerek AK Parti Birecik İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu bayramlaşma programına katıldı.

Birecik ilçesinde vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılaşan Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, Vatandaşların yoğun sevgisine karşılıksız kalamayan Fakıbaba vatandaşlar ile yakından ilgilenerek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

AK Parti Birecik İlçe Başkanlığında gerçekleşen bayramlaşma programına Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti İl Yönetim Kurulu, AK Parti Milletvekilleri  M. Ali Cevheri, Mahmut Kaçar, Milletvekili adayları Z.Gülender Açanal, Güler Kama İzol, ile ilçe belediye başkanları katıldı.

Bayramlaşma programında bir konuşma yaparak tüm partilileri seslenen Bakan Fakıbaba, "Birecik ilçesinde yaptığımız bayramlaşma programımızda bulunan kalabalık hemşerilerimizin Partimize göstermiş olduğu yoğun sevginin bir göstergesidir. 24 Haziran seçimleri sen ben seçimi değildir, AK Partili olmayan vatandaşlarımızın da oylarına talibiz" dedi.

24 Haziran seçimlerinin sadece Türkiye'nin seçimi olmadığını belirten Bakan Fakıbaba, "AK Partili olmayan vatandaşlarımızın da oylarına talibiz çünkü Birecik, Şanlıurfa, Türkiye ve Ümmet için bir olma birlikte olma zamanı. Bizim şahıslarla işimiz yok biz kimseye kötü söz söylemek gibi derdimiz de yok biz sadece en demokratik şekilde vatandaşlarımızın ayağına giderek oy isteyeceğiz, vermek istemeyen hemşerilerimize de saygı duyacağız" şeklinde konuştu.

Birecik ilçesinde gerçekleşen Bayramlaşma programının ardından Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve beraberindekiler Suruç ilçesine geçerek AK Parti MKYK Üyesi ve Şanlıurfa Milletvekili adayı İbrahim Halil Yıldız'a Başsağlığı ziyaretinde bulundular.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 16:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Admin
Admin - 11 ay Önce

Ümmet için bir olma vakti diyor neden diğer partiler yada onlara oy veren partiler kadir mi zaten 16 yıl boyunca bu halk size destek verdi artik taze kana ihtiyaç var

Admin
Admin - 11 ay Önce

Ümmet için bir olma vakti diyor neden diğer partiler yada onlara oy veren partiler kadir mi zaten 16 yıl boyunca bu halk size destek verdi artik taze kana ihtiyaç var

Isyan
Isyan - 11 ay Önce

Nasil birlik beraberlik olacak söylermisiniz. Tefeciler bir tarafta zülüm görenler diğer tarafta suruçtaki olayda akp şenyaşar ailesini hain devlet düşmani ilan ederse nasil birlik beraberlik sağlanacak.

SIRADAKİ HABER