Bakan Fakıbaba: "Keşke Ben de Fotoğrafçı Olsaydım"

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 9. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni'ne katıldı. Bakan Fakıbaba, "Kim ne derse desin tarımda büyük gelişmeler var. Yıllara baktığımız zaman tarımda geldiğimiz çok önemli noktalar var.

Bakan Fakıbaba: "Keşke Ben de Fotoğrafçı Olsaydım"


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 9. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni'ne katıldı. Bakan Fakıbaba, "Kim ne derse desin tarımda büyük gelişmeler var. Yıllara baktığımız zaman tarımda geldiğimiz çok önemli noktalar var. Yeterli mi? Yeterli değil. Gece, gündüz demeden ben ve arkadaşlarımız ekip olarak, hükümet olarak ciddi bir şekilde çalışıyoruz" dedi. 

 
Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Basın Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen programda konuşan Fakıbaba, tarımın sadece bir avuç buğday veya boynu bükük bir ayçiçeğinden ibaret olmadığını belirtti.
 
"Keşke ben de fotoğrafçı olsaydım ve gittiğim her güzellikleri çekebilseydim" diyen Fakıbaba,konuşmasını şöyle sürdürdü.
 
Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Mehmet Akarca ise Bakan Fakıbaba’nın herkesi et ile buluşturduğunu söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 1 yıl Önce

Keşke ülkemizin tarım ve hayvancılıkta dışa bağımlı hale getirmeseydiniz.Ama ne gam.Siz yine Türk Milletine masallara devam edin.

SIRADAKİ HABER