Bakan Fakıbaba Coşkulu Kutlamaya Eşlik Etti

Türkiye 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimi heyecanı devam ederken Şanlıurfa Ak parti İl başkanlığın önünde büyük bir coşku ile kutlamalar devam ediyor.

 Seçmenler AK Parti binası önünde davullar eşliğinde halay  ve zılgıtlar  çeker, Urfa’nın merkezinde  ise konvoylar düzenleniyor. Rabia Meydanı önünde de bir grup, trafiği durdurarak davullar eşliğinde halay çekerek  kutlamalar yaptı.Kutlamalara Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Fakıbaba,Ak parti İl Başkanı bahattin yıdız,büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve birçok seçmen ile ak Parti Şanlıurfa İl başkanlığın önünde açıklama yaptı.

Ak Parti Şanlıurfa İl başkanlığın önünde Bakan fakıbaba Seçmenlere açıklamda şunları söyledi;

'Cumhur ittifakı ile artık 5 yıl türkiyenin emrindeyiz.Urfanın Emrindeyiz Allah ömür verdiği takdirde kesintisiz bir hizmet benden sizlerden bir abiniz olarak biz allaha çok sükürler sizlerin sayesinde vevel allah İstiklalı yakalayan bir türkiye haline geldi.Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz 340'ın üzerinde milletvekili ile artık erken seçim gündemi ortadan kalkmış 5 yıllık artık bir iktidar ve hükümet gelmiştir.Bundan sonra vekil olarak her zaman emrinizdeyiz.Urfanın tüm sorunlarını ben ve vekil arkadaşlarım olarak emrinizdeyiz.Ben emeklerinizden dolayı hepinize canı gönülden teşekkür ederim'dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 11:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
abdulrahman türedi
abdulrahman türedi - 13 ay Önce

sayın erdoğan için zafer oldu ama Akp için urfa hüsran oldu, şaka gibi bir liste çıkarttılar ve urfa halkı cezayı kesti, ceket siyasetine karşı çıkan fakıbaba ceket siyaseti yaptı, Tek Suçlu Fakıbaba'dır.

zeynep
zeynep - 13 ay Önce

Bence başarı değil en az 10 olmalıydı. İbrahim Toru ya büyük haksızlık en çok çalışan o oldu.

gecenin çığlıgı
gecenin çığlıgı - 13 ay Önce

Fakıbaba sen buna zafer mi diyorsun

Urfalı
Urfalı - 13 ay Önce

Sayın Fakıbaba hani 14 tane çıkarıyordun. Suruç 'ta oyları çalmanıza rağmen ancak 8 çıkarabildin halk ta size çok da şeyimizde dedi

abdurrahim kırboğa
abdurrahim kırboğa - 13 ay Önce

Bu coşkulu kutlama, ak parti için değil cumhurbaşkanımız için yapılan bir kutlamadır. şahsen ak parti için kutlama yapılacak bir şey göremiyorum. çünkü; bir milletvekili kaybettik Urfada...

M.AVCİ
M.AVCİ - 13 ay Önce

neyi kutluyorsun urfadA AKPARTİYİ BİTİRDİN

SIRADAKİ HABER