Bakan Fakıbaba :Bu Seçim  Ümmetin Seçimi 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba seçim çalışmalarında teşkilat toplantıları, Sivil Toplum Kuruluşları, Muhtarlar ile bir araya geldi. Bakan Fakıbaba 24 Haziran seçimlerinin ümmetin seçimleri olduğunu söyledi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız,Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy ile birlikte Karaköprü Kaymakamlığını ziyaret etti. Bakan Fakıbaba daha sonra Karaköprüğ İlçe Teşkilatı ile toplantı düzenledi. Toplantıda seçimlerin önemine değinen Bakan Fakıbaba, teşkilat üyelerine teşekkür etti. teşkilat üyelerini ailesi gibi gördüğünü anlatan Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, seçim sürecinde iyi çalışılması gerektiğini ifade etti. Bakan Fakıbaba açıklamalarının devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Seçim sürecinde iyi çalışılması gerektiğini kaydeden Bakan Fakıbaba, gece gündüz demeden çalışalım, uyumayalım. Bakın çok önemli çünkü hakikaten Türkiye’nin seçimi bu ümmetinseçimi. Değerli arkadaşlar cumhurbaşkanımız sabahtan akşam a kadar durmadan çalışıyor amacı da sadece ve sadece Türkiye ve ümmet. Allah korusun bu seçimlerde esasında barajlar sıfırlandı dikkat edin. Bakıyorum bazıları çıkmış konuşuyor seçimle ilgili. Diyorlar ki ; biz Tayyip Bey ile başa çıkamayız ancak AK Parti’yi 7 Haziran’da ki durumuna düşürürsek biz Tayyip Bey’in elini ayağını bağlar oraya otururuz.” dedi

Bakan Fakıbaba ve beraberindekiler daha sonra Kanaat Önderi Dergah Camii Eski imamı Sabri Hoca, Şanlıurfa Aşevi Derneği’ni ziyaret etti. Bakan Fakıbaba daha sonra Karaköprü Muhtar ve Sivil Toplum Kuruluşları ile toplantı düzenledi. Toplantıda muhtarlardan ve STK’lardan gelen talepleri dinleyen Bakan Fakıbaba Şanlıurfa için plan dahilinde olan projeleri anlattı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER