Bakan Fakıbaba Biz Hizmete Sevdalıyız

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba sigorta mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Bakan Fakıbaba, "Halkımızın ilgisi ülkemizin geleceği adına bizleri mutlu ediyor" dedi.

Bakan Fakıbaba Biz Hizmete Sevdalıyız

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ile birlikte sigorta mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Bakan Fakıbaba, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek not aldı.


24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle yapılan aday tanıtım programının ardından Milletvekili adayları belirlenen ayrı bölgelerde esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyorlar bu doğrultuda Bakan Fakıbaba'da her zaman sahada yer alarak vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor.Şanlıurfalı Vatandaşların sevgisini kazanmış olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ahmet Eşref Fakıbaba," Halkımızla beraber olmaktan mutluyuz. Gerçekten onlar bizi çok seviyor bizde onları çok seviyoruz. Allah onlardan razı olsun Hemşerilerimle bir arada onlarla dertleşiyoruz, onların dertlerine elimizden geldiği kadar çözmeye çalışıyoruz. Biz halkımıza hizmet etmeye, hizmetkar olmaya sevdalıyız" şeklinde konuştu.

Yapılan esnaf gezisinin ardından Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba ve İl Başkanı Bahattin Yıldız Akşemsettin Mahalle muhtarı Ahmet Eskiler ziyaret ederek mahallenin genel durumu ile fikir alışverişinde bulundular.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ufuk
Ufuk - 1 yıl Önce

Hangi hizmeti yillardir urfada yaptiniz? Kendi akrabalarini , akp li partili kişileri işe aldiniz veya ihale alip partililere satiniz. Neyse şimdi soruyorum yollarin kenarlarina birkaç düşeyip hizmet olarak görmek insanlari deli görmek olur. Urfa nin karaköprünün veya sehirlerarasi otobus istasyonun aşağisindan uzun giden kanalin urfaya verdiği zarari gördüğümde isyan ettim veya birgünde elektiriğin defalarca kesilmesi, eğitim ve öğretimin şehirde para dolabi yapilip özel okullar teslim edilmesi yani parasi olup özel okullara gitmesi normal fakir çocuklara ne olacak sorusunu sormak gerekir. Fakih baba nin amaci hizmet değil halki nasil kandirip oy alma çabasi çalişmalaridir.

ismail
ismail - 1 yıl Önce

ufuk kardeşime aynen katılıyorum bende soruyorum 5 yılda bir oy zamanımı yetim öksüz giydirilir

SIRADAKİ HABER