Bakan Fakıbaba: 15 Yılda Yaptığımız İşleri 5 Yılda Katlayacağız

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz 15 yılda çok büyük işler yaptık ve 5 yıl içerisinde yaptığımız işleri katlayacağız." dedi.

Bakan Fakıbaba: 15 Yılda Yaptığımız İşleri 5 Yılda Katlayacağız

Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından bir otelde düzenlenen iftar programında milletvekili aday adaylarıyla bir araya geldiği toplantıda, bu dönem ülkeye daha güzel hizmetler yapacaklarını söyledi.

Aday adaylarının listeye giren milletvekili adaylarıyla seçim çalışmalarına katılacağını ifade eden Fakıbaba, "Artık bizim şu mantaliteyi bırakmamız lazım. Ben değil biz varız. Eğer başarılı olacaksak tek başına Ahmet Fakıbaba'nın, 14 aday arkadaşımın, il başkanımın veya sadece tek başına il teşkilatının başarılı olması mümkün değildir. Biz Şanlıurfa olarak el ele verdiğimizde başarılı oluruz." diye konuştu.

Bakan Fakıbaba, Şanlıurfa'nın emin ellerde olduğunu kaydederek, vaktin Şanlıurfa vakti olduğunu dile getirdi.

AK Parti'nin çok büyük işler yaptığını vurgulayan Fakıbaba, sözlerini şöyle tamamladı:

"Biz 15 yılda çok büyük işler yaptık ve 5 yıl içerisinde yaptığımız işleri katlayacağız. Eğer katlamazsak benim adım Ahmet Fakıbaba değil. Bana inanan insanlar inanır. Biz her yerde devrime gideceğiz, ulaşımda, eğitimde, kültürde. Bunları zaman gösterecektir. Biz AK Parti'yiz, Allah'ın izniyle Reis'i başkan, AK Parti'yi de Mecliste en güçlü, kuvvetli bir şekilde temsil eden bir hükümet yapacağız. Bunu ben geziyorum ve görüyorum."

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2018, 23:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 1 yıl Önce

Listeyi kimin yaptığı nasıl yaptığı çok önemli değil.Fakıbaba bu listeyi yapmış olsaydı en az 4 kişiyi bi listeye koymazdı.Bu saatten sonra bu çekişmelerin faydadan çok muhalefetin ekmeğine yağ süreceği aşikar.Lütfen aklımızı başımıza alalım vatanımız için bayrağımız için ülkemizin dış mihraklara karşı dik durabilmesi için kapı kapı dolaşıp çok çalışması gerekiyor.

trenden inmiştin
trenden inmiştin - 1 yıl Önce

trenden inip güzel işler yaptın bir daha döndün trene ne faydanız oldu bu memlekete

yusuf
yusuf - 1 yıl Önce

artık toplum cacil değil fakıbaba cahillik oranı yüzde 80 nden yüzde 5 lere indi öyle vaatlere kimse ınanmıyor

SIRADAKİ HABER