Bahçelievler Esnafından Hekimoğlu ve Cevheri’ye Sevgi Seli

Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, bugün Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri ile birlikte Bahçelievler semtinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Bahçelievler Esnafından Hekimoğlu ve Cevheri’ye Sevgi Seli

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam eden Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu’na bugün Bahçelievler semtinde yapmış olduğu esnaf ziyaretine Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri de eşlik ederek yalnız bırakmadı.

İki Başkanın Bahçelievler semtinde yapmış olduğu esnaf ziyaretinde esnaflar iki Başkana da sevgi gösterisinde bulunarak 31 Mart akşamı ikisi de Başkan yapacaklarının sözünü vererek çalışmalarına devam etmelerini istediler.

İki Başkan Adayı Bahçelievler semtinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyerek 31 Mart akşamı zafere ulaşacaklarını ifade ederek vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm önerilerini sunduklarını ve vatandaşlarında değişimden yana olduklarını dile getirdiler.

Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, bugün Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri ile birlikte Bahçelievler semtinde bulunan esnafları tek tek ziyaret edip onlarla ilgilenerek 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçim için destek ve dua istedi.

İki Başkan Adayının vatandaşlarla olan samimi görüntüleri ise dikkatlerden kaçmadı. Seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran Başkan Adayı Hekimoğlu yapılan esnaf ziyaretinden sonra şunları ifade etti.

“Bugün Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sabahattin Cevheri ile birlikte Bahçelievler esnafımızı ziyaret ettik, onların sorunlarını onlarla görüşerek temas ederek dinledik. En büyük sorunlarının trafik ve otopark sorunu olduğunu dile getirerek inşallah Başkan olduğumuz zaman bu sorunlarına çözüm olarak çok katlı otoparklar yaparak bu sorunlarına çözüm bulacağımızı ifade eden Başkan Adayı Hekimoğlu sözlerine şöyle devam etti.

Ayrıca yine Bahçelievler semtinde bulunan bir iki caddelerimizi de trafiğe kapatarak vatandaşlarımızın rahatlıkla alışveriş yapmalarına ve esnafımızın da işlerinin açılmasına olanak sağlamak için bir proje yapacağımızı belirten Başkan Adayı Hekimoğlu ayrıca son günlerde polemik konusu olan Ezan meselesine de değinerek şunları ifade etti.

Hekimoğlu: Ezana hakaret kabul edilemez

“Ezana olan hakaret kesinlikle kabul edilemez olduğunu ayrıca vuku bulan olayı da asla benimsemediklerini ezanın bizim için kutsal olduğunu, ona kim olursa olsun hakaret ettikleri zaman karşı çıkacaklarını ve bunu da asla kabul etmeyeceklerini de ayrıca ezana dil uzatana da gerekli olan cevabı vereceklerini ifade ederek bayrağımız için, vatanımız ve ezanımız için canımızı da vereceğimizi ifade ederek” sözlerine son verdi.

Cevheri:1 Nisan sabahı yeni bir dönem başlayacak

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri ise esnaf ziyareti sonrası yapmış olduğu açıklamada “Sahipsiz, kimsesiz memleket demeden Şanlıurfa'nın makûs kaderini hep birlikte değiştireceğiz. Dürüst, ilkeli, üreten, şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla Şanlıurfa'yı hep birlikte yöneteceğiz. 1 Nisan sabahı Şanlıurfa'da yeni bir dönem başlayacak. Değerlerine sahip çıkan, hayali projeler değil, sürdürülebilir projeler üreten ve gerçekleştiren sosyal belediyecilik anlayışını benimsemiş bir Şanlıurfa için canla başla çalışacaklarını” sözlerine ekledi.

 

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfa sevdalısı
urfa sevdalısı - 8 ay Önce

İnanıyoruz Kazanacağız Şanlıurfaya hizmet vermeyen yandaşlardan başka kimseyi halkı düşünmeyen iktidar hegomanyasına son vereceğiz dualarımız sizlerle Şanlıurfaya sizinle bahar gelecek sayın cevheri ...

ÇARE CEVHERİ
ÇARE CEVHERİ - 8 ay Önce

Hep Destek tam destek Memleketin kurtuluşu için yılmadan SAYIN cevheri için gönüllü çalışıp destek verelim....

ebru
ebru - 8 ay Önce

urfa huzur bulacak göreceksiniz samimi ve boşş vad vermiyo hizmeti hep birlikte yapcaz diyo oylarımız sayın cevheriye hekimogluna karaköprüdede essum hanıma türkiye urfayı konuşacak hizmete oy veriyoz yalana dolana boşş vaadlere degil

SIRADAKİ HABER