Bahçelievler Esnafından Hekimoğlu ve Cevheri’ye Sevgi Seli

Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, bugün Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri ile birlikte Bahçelievler semtinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Bahçelievler Esnafından Hekimoğlu ve Cevheri’ye Sevgi Seli

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam eden Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu’na bugün Bahçelievler semtinde yapmış olduğu esnaf ziyaretine Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri de eşlik ederek yalnız bırakmadı.

İki Başkanın Bahçelievler semtinde yapmış olduğu esnaf ziyaretinde esnaflar iki Başkana da sevgi gösterisinde bulunarak 31 Mart akşamı ikisi de Başkan yapacaklarının sözünü vererek çalışmalarına devam etmelerini istediler.

İki Başkan Adayı Bahçelievler semtinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyerek 31 Mart akşamı zafere ulaşacaklarını ifade ederek vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm önerilerini sunduklarını ve vatandaşlarında değişimden yana olduklarını dile getirdiler.

Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, bugün Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri ile birlikte Bahçelievler semtinde bulunan esnafları tek tek ziyaret edip onlarla ilgilenerek 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçim için destek ve dua istedi.

İki Başkan Adayının vatandaşlarla olan samimi görüntüleri ise dikkatlerden kaçmadı. Seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran Başkan Adayı Hekimoğlu yapılan esnaf ziyaretinden sonra şunları ifade etti.

“Bugün Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sabahattin Cevheri ile birlikte Bahçelievler esnafımızı ziyaret ettik, onların sorunlarını onlarla görüşerek temas ederek dinledik. En büyük sorunlarının trafik ve otopark sorunu olduğunu dile getirerek inşallah Başkan olduğumuz zaman bu sorunlarına çözüm olarak çok katlı otoparklar yaparak bu sorunlarına çözüm bulacağımızı ifade eden Başkan Adayı Hekimoğlu sözlerine şöyle devam etti.

Ayrıca yine Bahçelievler semtinde bulunan bir iki caddelerimizi de trafiğe kapatarak vatandaşlarımızın rahatlıkla alışveriş yapmalarına ve esnafımızın da işlerinin açılmasına olanak sağlamak için bir proje yapacağımızı belirten Başkan Adayı Hekimoğlu ayrıca son günlerde polemik konusu olan Ezan meselesine de değinerek şunları ifade etti.

Hekimoğlu: Ezana hakaret kabul edilemez

“Ezana olan hakaret kesinlikle kabul edilemez olduğunu ayrıca vuku bulan olayı da asla benimsemediklerini ezanın bizim için kutsal olduğunu, ona kim olursa olsun hakaret ettikleri zaman karşı çıkacaklarını ve bunu da asla kabul etmeyeceklerini de ayrıca ezana dil uzatana da gerekli olan cevabı vereceklerini ifade ederek bayrağımız için, vatanımız ve ezanımız için canımızı da vereceğimizi ifade ederek” sözlerine son verdi.

Cevheri:1 Nisan sabahı yeni bir dönem başlayacak

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri ise esnaf ziyareti sonrası yapmış olduğu açıklamada “Sahipsiz, kimsesiz memleket demeden Şanlıurfa'nın makûs kaderini hep birlikte değiştireceğiz. Dürüst, ilkeli, üreten, şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla Şanlıurfa'yı hep birlikte yöneteceğiz. 1 Nisan sabahı Şanlıurfa'da yeni bir dönem başlayacak. Değerlerine sahip çıkan, hayali projeler değil, sürdürülebilir projeler üreten ve gerçekleştiren sosyal belediyecilik anlayışını benimsemiş bir Şanlıurfa için canla başla çalışacaklarını” sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 01:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇARE CEVHERİ
ÇARE CEVHERİ - 8 ay Önce

ÇARE CEVHERİ....

murat aktaş
murat aktaş - 8 ay Önce

degişim şart adam gibi adam halk adamı halktan biri halkın içinden die halkın sorunnu en iyi bilen cevheriye oylarımız rekor kıracak anketlerdede önde 17 yıldır adam kayırma yandaşlara iş aş fakir fukara halka zulum den başka ne verdiler gençler heba oldu insanlar anladı hep boşş yalan vaadler o yüzden degişim degiişim şart huzurlu bir urfa için cevheri antep mardin diyarbakır bizi 10 tur solladı bizde ne yapdılar boşş foss aynı kaldırımları kır yap aynı parkı kır yap halkı düşünen yok ekonomi çökdü işsizlk gençlik gitdi açın gözlerinizi lütfen görün yaşayan sizsiniz urfalı hemşerilerim ona göre

SIRADAKİ HABER