Bağlarbaşı'nın Trafik  Sorununa Neden El Atılmıyor?

Bağlarbaşı'nda trafik çilesi dayanılmaz bir hal aldı. Yoğun bir nüfusun bulunduğu bölgede özellikle sabah ve akşam saatlerinde uzun araç konvoyları oluşuyor. 

Bağlarbaşı'nın Trafik  Sorununa Neden El Atılmıyor?

Sürücüler, sık sık trafik kazalarının yaşandığı yolun acilen genişletilmesi gerektiğine dikkat çekerek, 'Yerel yöneticilerimiz bu duruma daha fazla seyirci kalamaz. Bir an önce bu konunun gündeme alınmasını istiyoruz' dediler. 

Sosyal medyada paylaşım yapan Müslüm Yıldırım, vatandaşların bu konudaki şikayetlerini anlatırken, şu ifadeleri kullandı:

''Her akşam İpekyol- Bağlarbaşı - Ahmet Yesevi - Açıksu bölgesine gidip-gelmek zorunda olanlar, trafik tıkanıklığından küplere binmekteler. Tıkanıklığa sebep olan yer ise Hüsnü Özyeğin ve Yzb.Ali Saip Ursavaş Okulları önü. İmar Planına göre yol genişletilmeye çalışılsa en az bir o kadar daha yol çıkar. Bağlarbaşı- Devteşti, Karaköprü TOKİ  daha bilmem ne kadar yerin ulaşım boğazı olan bu yer neden çözülmüyor acaba? O bölgenin problemi ne ? Mülkiyet problemi mi var ? 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kral
Kral - 8 ay Önce

Urfanin kanayan yarası haleplibahçe cad sigorta cad süleymaniye cad baglarbasi caddesi caddelerin yetkililer umarim bu cad yenilemez genişletir yol yenilenince değil geñişleyince nefes alır

Hasan
Hasan - 8 ay Önce

Sahipsiz urfam ne diyeyim allah belasını versin kim ne reva goruyorsa

SIRADAKİ HABER