Badıllı Derneğinden ŞUÇGAD’a Ziyaret

Şanlıurfa Badıllı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneğini ziyaret ederek, dernek ve yönetimin çalışmaları nedeniyle plaket takdim ettiler.

Badıllı Derneğinden ŞUÇGAD’a Ziyaret

Badıllı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Karadağ’ın nezaretinde Yönetim Kurulu Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneğini ziyaret etti. 

Badıllı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Karadağ Şanlıurfa’ya medya konusunda büyük destekleri olan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek başkanı Tahir Gülebak’a başarılar diledi.

Karadağ, “Biz Badıllı Derneği olarak Şanlıurfa’ya hizmet edenleri hiçbir zaman unutmayarak, Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ve yönetimi Şanlıurfa’ya her konuda destekleri olmuştur. Özellikle medya konusunda bizim gözümüz, kulağımız ve sesimiz olan Urfanatik Gazetesi ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneğini plaketle ödüllendirdik. Allah kendilerinden razı olsun. “ dedi.

Yapılan bu nazik ziyaretlerinden dolayı Badıllı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Karadağ ve yönetim kuruluna Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek başkanı Tahir Gülebak, teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 15:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
A.kadir karadağ
A.kadir karadağ - 1 yıl Önce

Bizi agirlayan urfanatik ailesine teşekkür ederim

Şükrü değerli
Şükrü değerli - 1 yıl Önce

Urfanatik çalışanlarına teşekkür ederiz

SIRADAKİ HABER