Aydınlık’tan, Fatma Şahin'e Tokat Gibi Göbeklitepe Cevabı!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Göbeklitepe’nin merkezi Gaziantep olacak diye açıklama yapması üzerine CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Sosyal medya hesaplarında sert bir dile eleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Fox TV Çalar Saat Programının konuğu olan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Göbeklitepe’nin merkezi Gaziantep olacak diye açıklama yapması üzerine Şanlıurfa Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aziz Aydınlık, Sosyal medya hesaplarında sert bir dile eleştirdi. Aydınlık, “Göbekliştepe’nin merkezi Şanlıurfa’dır. Bu hanımefendinin gözleri görmüyorsa, İktidar milletvekileri bunu doktora götüremiyorsa, ben Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili olarak, bu hanımefendiyi göz doktoruna götüreyim”

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, Göbeklitepe’nin merkezi Gaziantep olacağına ilişkin sosyal medya hesaplarında sert  bir dile cevap veren  Şanlıurfa Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aziz Aydınlık, “Değerli hemşerilerim Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, Göbeklitepe ile ilgili bir tahlisiz bir açıklama yapmıştır. Göbeklitepe’nin merkezi Şanlıurfa’dır. Sayın Şahin ben iktidar milletvekillerinden bekliyordum ki, Fatma Şahin Hanımefendiye hatlarını bildirmeleri ama öyle gördüm ki ne iktidar partisi nede belediye başkanları hiçbir ses çıkmadı. Göbeklitepe bizim için çok önemlidir. Göbekliştepe’nin merkezi Şanlıurfa’dır. Bu hanımefendinin gözleri görmüyorsa, İktidar milletvekileri bunu doktora götüremiyorsa, ben Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili olarak, bu hanımefendiyi göz doktoruna götüreyim. Öyle biliniz ki 31 Mart sabahı bu iktidar milletvekillerini ve iktidarda olan belediye başkanlarını 31 Mart sabahı bunları sandığa gömecektir. Ben buradan Şanlıurfa’nın hakkını sonuna kadar savunacağıma söz veriyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 09:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet/newyork
mehmet/newyork - 8 ay Önce

Diger milletvekillerimiz de suskun kalmasinlar,,Urfa Buyuksehir Belediye Baskani,,Haliliye Belediye Baskani tez elden fikirlerini beyan etsinler,,

hakan as
hakan as @mehmet/newyork - 8 ay Önce

başka vekil varmıydı ya :)

Karaköprü
Karaköprü - 8 ay Önce

Helâl olsun diğerleri yatmaya devam etsinler rahatsız etmeyin

SIRADAKİ HABER