Aydınlık’tan Diğer Vekillere İddialı Teklif

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık Urfa milletvekillerini şehrin sorun ve sıkıntıları için birlik olmaya davet etti.

Aydınlık’tan Diğer Vekillere İddialı Teklif

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık sosyal medya hesabı üzerinden ilginç bir paylaşımda bulundu. Urfalı vatandaşlar tarafından Urfalı siyasilere yönelik sürekli birlik olamama üzerinden tepkiler gelirken Urfalı vekil Aziz Aydınlık yaptığı paylaşımda diğer siyasi partilere mensup kendisi dahil 14 Milletvekilini Urfa’nın sorun ve sıkıntıları için birliğe davet ederken sorunların çözüme kovuşturması konusunda gerekirse Bakanlıkların ve hatta Cumhurbaşkanlığın önünde yatmaya kadar gidilmesi gerektiğini vurguladı.

Vekil Aydınlık Sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi;

‘’Buradan siyasi parti ayrımı yapmadan her zaman tv programlarından seslendiğim gibi ben dahil “Şanlıurfa milletvekillerine sesleniyorum gelin Urfa’mızın bütün sorunları ile ilgili birlik olalım sorunları çözene kadar gerekirse bakanlıkların önünde yatalım gerekirse Cumhurbaşkanlığının önünde Ne dersiniz Değerli Şanlıurfa Milletvekilleri ❓’’ ifadelerini kullandı.

Haber:İbrahim Çakmak/Mehmet Kamasi

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER