Ayakkabı Firması Çocukları Mutlu Etti

İzmir merkezli bir ayakkabı firması Siverek’te ilkokul öğrencilere ayakkabı yardımında bulunarak çocukları mutlu etti. İlk olarak 500 çift ayakkabı gönderen firma 500 çift daha göndereceğini açıkladı.

Ayakkabı Firması Çocukları Mutlu Etti

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde Türk eğitim Sendikası (TÜRK EĞİTİM-SEN) girişimi sonucunda İzmir’de ayakkabı üretimi yapan bir firma tarafından Siverek Selçuk ilköğretim Okulu ve Kısıksu İlköğretim okulunda okuyan öğrencilere ayakkabı 500 çift ayakkabı gönderdi. Ayakkabı firması önümüzdeki günlerde de okullara 500 çift ayakkabı daha gönderecek. Gönderilen ayakkabılar okul idarecileri tarafından öncelikli ihtiyacı olan öğrencilere dağıtıldı.

“ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU OLDU”

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Türk Eğitim-Sen Başkanı Mehmet Şengönül gönderilen ayakkabılardan çocukların çok mutlu olduğunu ve gönderen firmaya teşekkürlerini ilettikten sonra ekledi, Şengönül: “İzmir’de firması bulunan bu ayakkabı şirketine çok teşekkür ederiz. Çocuklarımız çok mutlu oldular. Ayakkabıları dağıtığımız zaman çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Bu ayakkabı firması 500 adet ayakkabı göndermek birçok öğrencimizi mutlu etti. İleriki günlerde bir 500 çift daha göndereceklerini söyleyen firma bizi daha da mutlu etti. Firmaya çok teşekkür ederiz. Özelikle mağaza sorumlusu Aykut Kıldır ve Miraç Hayal’e canı gönülden çocuklar adına teşekkür ediyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER