Aslan’a Canbek Aşiretinden Destek

Karaköprü’nün adayı Essum Aslan’a Canbek aşiretinin önde gelen isimlerinden Suphi Canbek’ten destek geldi.

Aslan’a Canbek Aşiretinden Destek

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Küçük Tülmen, Sitikale Köylerinin kanaat önderi Suphi Canbek, Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan’ın seçim bürosuna büyük bir kitle ile gelerek 31 Martta destek olacağını açıkladı. Aslan’ın Karaköprü ilçesi için şans olduğunu söyleyen Suphi Canbek, “Desteğimiz Essum Aslan başkanımla olacaktır.” diyerek desteklerini sundu.

Canbek, Aslan’a destek açıklaması yaptı

Seçim bürosunda Aslan’a desteğini açıklayan Suphi Canbek, “Küçük Tülmen Köyü olarak Essum Aslan başkanımızı destekliyoruz. Ve ne gerekiyorsa biz yapmaya hazırız. Allah’ın izni, akrabaların ve millettin duasıyla inşallah başkanımızı 1 Nisan’da belediye başkanı olarak göreceğiz. Allah yolunuzu açık etsin inşallah.” dedi.

Aslan Teşekkür etti

Suphi Canbek ve akrabalarınıza desteklerinden dolayı teşekkür eden Essum Aslan, “Ben de size ve akrabalarınıza çok teşekkür ediyorum. Başımın üstünde yeriniz var. Gönlümde yeriniz var.” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
KARAKÖPRÜNÜN GELECEĞİ VİZYONU İÇİN DEĞİŞTİR
KARAKÖPRÜNÜN GELECEĞİ VİZYONU İÇİN DEĞİŞTİR - 7 ay Önce

31 mart akşamı sizinle birlikte Karaköprü aydınlanacak Allahın izniyle başkan olacaksınız inanıyoruz güveniyoruz başaracağız...Dualarımız Sizlerle Essum Hanım..

SIRADAKİ HABER