Aslan, Kadın Kollarıyla bir araya geldi

Karaköprü’nün adayı Essum Aslan, yaptığı çalışmalar hakkında kadın kollarıyla istişarelerde bulundu.

Aslan, Kadın Kollarıyla bir araya geldi

Saadet Partisi (SP) Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan Saadet Partisi kadın kolları ile bir araya gelerek seçim çalışmaları sürecinde yapılan çalışmalar ve yapılması gereken çalışmalar hakkında istişarede bulundu. Toplantıda mahalle sorumluları ile de istişarelerde bulunarak genel durum değerlendirmesi yapıldı.

Kapı kapı dolaşıyor

Karaköprü’de çalmadık kapı bırakmayan Essum Aslan, yaptığı çalışmaları Saadet Partisi kadın kollarına anlattı. Çalışmaların yoğun bir şekilde devam etiğini söyleyen Essum Aslan, “Karaköprü bölgesinde ayak basmadığımız yer sıkmadık el bırakmayacağız. Gerek ilçe merkezinde gerekse de kırsalda çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Halkın bize olan teveccühü her geçen gün daha da artıyor.”dedi.

Son saate kadar çalışacağız

“Bizim son saate kadar son sürat çalışmalara devam etmemiz gerekiyor” diyen Aslan, “Karaköprü Halkının bize teveccühü her geçen gün artıyor ama biz rehavete kapılmadan daha çok çalışacağız. Bu anlamda özellikle kadınlarımızın kapı kapı dolaşarak kadınlara ulaşması gerekiyor. Bütün kadınlarımıza sesimizi duyurursak başardık demektir. İnşallah Karaköprü’ye kadın eli değecek”.”diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER