Aslan, El Verip Başaracağız

Karaköprü’nün adayı Essum Aslan, seçim çalışmalarına pasajlar bölgesi, Divanyolu ve Atatürk Bulvarında esnaf ziyaretleriyle devam etti.

Saadet Partisi (SP) Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan, Şanlıurfa’da ticaretin kalbinin attığı pasajlar bölgesini ziyaret etti. Yaşanan ekonomik sıkıntılardan en fazla etkilenen kesim olan pasaj esnafı Essum Aslan’a artık bu düzene ‘dur’ diyecekleri sözünü verdi. Aday Essum Aslan, ise “Esnafımızla el ele verip bu zor günleri geride bırakacağız.” dedi.

31 Mart’ta değişime evet

Çalışmalarına son sürat devam eden Essum Aslan, bu çalışmalar kapsamında pasajlar bölgesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Atatürk Bulvarı ve Divanyolu caddelerinde esnaf ziyaretlerine devam eden Aslan, ilgi odağı oldu. Burada esnafın sorunlarını dinleyen Essum Aslan, “31 Mart tarihi bu sorunların çözümü için dönüm noktasıdır. Sıkıntıların çözülmesi için bu tarihte mevcut düzene ‘dur’ demek gerekiyor.” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 8 ay Önce

Oylar essum hanıma

KARAKÖPRÜNÜN kurtuluşu için Değişim şart
KARAKÖPRÜNÜN kurtuluşu için Değişim şart - 8 ay Önce

Essum Hanım büyük vizyonu Duruşu İleri Dünya Görüşüyle Karaköprüye Çok büyük yenilik FARKINDALIK katacak Karaköprüyü hakettiği yere getirip betonlaşmadan Daha yaşanılabilir Bir ilçeye dönüştürecektir inanıyoruz güveniyoruz sonuna kadar destekliyoruz Sonradan pişman olmak istemiyorsak Allah için urfa olarak sandığa gittiğimizde memleketimizin 5 yılını düşünerek oy atalım yoksa beş yıl daha kaybetmeye göz yumacağız bunun için Essum Hanım gibi Değerli Şehrimize Değer katacak insanları desteklememiz lazım 17 yıldır memleket geriye gitti zaten yeterince hiçbirşey görmedik bunun için 5 yılı daha çöpe atmak istemiyorsak sandığa giderken iyi düşünelim Herşey Güzel urfamız için ...

SIRADAKİ HABER