Aşiretler, STK’ler Ve Esnaflardan AK Partiye Destek

31 Mart seçimleri öncesinde Şanlıurfa’da Aşiretler, STK’ler ve esnaflardan AK Partiye destek sürüyor.

Aşiretler, STK’ler Ve Esnaflardan AK Partiye Destek

Şeyhanlı, Canbeyli, Kırvar aşiret ve ailelerinin yanı sıra, Kamyon, TIR ve Otobüsçüler Kooperatifi, Evren Sanayi Esnafı, Tüm Emlakçılar Esnaf Odası ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu başkan ve üyeleri zaman zaman AK Parti İl Başkanlığında, zaman saman da toplantılar düzenleyerek AK Partiye destek olacaklarını dile getiriyorlar. 31 Mart seçimlerinde de her zaman olduğu gibi oylarının AK Partiye olacağını belirtiyorlar.

Canbeyli aşiretine teşekkür

Canbeyli Aşireti kanaat önderlerinden Selahattin Canbeyli ve Canbeyli aşireti mensupları AK Parti İl Başkanlığına gelerek destek ziyaretinde bulundular. Canbeyli Aşiret Mensupları, İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ile bir süre sohbet edip, fikir alışverişinde bulunduktan sonra ‘Gönül Belediyeciliği’ yapılacağına inandıkları için tam destek sözü verdiler.

Kimse aramıza nifak tohumları atamayacak

Bu arada; Viranşehir ilçesinde ikamet eden Şeyhanlı aşireti mensupları da İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı; “Şeyhanlı Aşiretinin Kanaat Önderleri bizleri İlçe Teşkilatımızda ziyaret ederek desteklerini belirttiler. Taşyaka, Çiğdemli, Altınsu Mahalleleri ile merkez mahallelerimizden gelen Şeyhanlı aşiretinin değerli kanaat önderlerine yürekten teşekkür ediyorum. Kimse aramıza nifak tohumları atamayacak. Bizler etle tırnak gibiyiz. Aşiret ve meşreb fark etmeksizin Viranşehir'i tüm renkleri ile bağrımıza basıyoruz. 31 Martta Viranşehir'i aydınlık bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

AK kadrolardan Kırvar aşiretine teşekkür

Yine; AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü ilçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy ve Belediye Başkanı Metin Baydilli, Kırvar aşireti Kanaat Önderlerinden Mehmet Karavar ve Mahmut Vermez'in düzenlediği toplantıya katılarak 31 Mart seçimleri için destek istediler. AK Başkanlar, Kırvar aşiretine duruşları ve destekleri için teşekkür ettiler.

STK’lar ve esnaflara teşekkür

STK’lara ve esnaflara teşekkür ettiğini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “Kamyon, TIR ve otobüsçüler Kooperatif Başkanı Halil Polat ve Evren Sanayi Esnafımız ile AK Parti İl Başkanlığımızda bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledik. Her daim esnafımızın yanında olacağız. Tüm Emlakçılar Esnaf Odasının düzenlediği programda emlak sektöründe faaliyet gösteren esnafımızla bir araya geldik. Yoğun bir katılım göstererek bizlere teveccüh gösteren esnaf kardeşlerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bizde ayrı gayrı yok

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül ise, Şanlıurfa’nın Peygamberler şehri olarak, huzur şehri olarak hizmete layık olduğunu belirterek, “Biz bu şehir için her zaman birlikte hareket ediyoruz. Bizde ayrı gayrı yok, biz esasında hizmet odaklı tek bir belediyeyiz” diyerek efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya talib olduğunu söyledi.

Toplantıda hazır bulunan AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy da, her zaman olduğu gibi seçim çalışmalarında halkla iç içe olduklarını belirterek, “31 Mart akşamı sizlerin de desteğiyle bütün Belediyelerimiz kazanıp, göreve gelerek AK Belediyeciliği devam ettirecektir” dedi.

AK kadrolar AK Parti sevdalıları olarak bilinen İbrahim Aksoy, Ferhat Özdemir ve Bahri Aktar'ın Karaköprü ilçemizdeki Mağazalarının açılışını gerçekleştirerek, girişimci ortakları tebrik edip, hayırlı kazançlar dilediler.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, milli kimliği ve duruşu ile ülkemizin ve demokrasimizin gelişiminde önemli bir yeri olan Cumhur ittifakının destekçisi Milliyetçi Hareket Partisinin 50. kuruluş yılını tebrik ettiğini, MHP kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i ve bu yolda şehit olan ülkücüleri rahmet andığını belirttiler.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

Menfaat bekçileri ne yapacan sorsan Urfa’ya bir menfaati olmayan arkadaşlar

Eşira şeyxa
Eşira şeyxa - 10 ay Önce

Biz şeyhanlilar olarak akp değil oy o harfini bile artık vermeyiz bizim adımıza siyaset yapmayın bizim oyumuz akrabamız urfanın has evladı sayın Sabahattin Cevherinin

Irfalı
Irfalı - 10 ay Önce

Desenize bütün urfa ak partili herhalde bu zamlar kimsenin umrunda değil

ismail
ismail - 10 ay Önce

Bu aşiret ve stk yöneticilerinin geçen gün işkur kurasinda ismi olmayanlara 6 ay vereceklermiş.Bir de ellerindeki fazla mal ve paraları ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarmış

Siverekli
Siverekli - 10 ay Önce

Herhalde katılanlar 1 milyon kişi vardır.

Maxx
Maxx - 10 ay Önce

Yağmur nerede tarla orada.hep paralilarin haberi bu.bu saatten sonra garibana sorun.zamlar milleti bitirdi.

İşçi
İşçi - 10 ay Önce

Bizim bu urfa geri kalmaktan ezilmekten itaat etmekten hiçbir zaman kurtulmaz çünkü çok razilar.insan hiç mi düşünmez ya peygamberler bile bunları adam edemedi yazıklar olsun işçi olarak verdiğim vergi haram olsun...

SIRADAKİ HABER