Araştırma Hastanesinde İkinci Otoparkın Yapımı Tamamlandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 600 araç kapasiteli ikinci otoparkın yapımını tamamladı.

Araştırma Hastanesinde İkinci Otoparkın Yapımı Tamamlandı

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminin talebini iletmesinin ardından planlama yaparak çalışmalarını kısa sürede tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, hastaneye 600 araçlık yeni bir otopark kazandırdı. Otoparkın her aşamasını üstlenen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, şubat ayında asfaltını tamamlayarak hizmete açtığı otopark ile birlikte kapasite yüzde 100 arttırıldı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinin arka bahçesindeki alanı Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin planlaması ve çalışmaları sayesinde otoparka dönüştüren Büyükşehir Belediyesi, otoparkın asfaltını tamamladı ve hastaneye 600 araçlık yeni bir otopark daha kazandırılmasını sağladı.

Şanlıurfa'da günde 9 bin vatandaşa hizmet veren Mehmet Akif Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun zamandan bu yana yaşanan otopark sorunu Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını tamamlamasıyla son buldu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Buradan hastane yöneticimize sesleniyorum; Yeni Oto parkın yapılmasıyla beraber trafik sorununun çözüleceğini zan etmiyorum; Nedeni ne gelince; İnsanların trafikte olsun, oto park konusunda olsun kimse kimseye saygı duymuyor. Ben buradan söylüyorum; morg’un yeri değişmediği sürece yine hastanenin giriş, çıkış yolları saygısız sürücüler tarafından kapatılacaktır. Onun için morg hastane bahçesindeki kamu hastane birliğine bağlı olan yere taşınmalıdır. Ayrıca buradan hastane yöneticimiz Sn. keşküşten, ricam hastane mutfağını da daha sağlıklı bir ortama taşısın. Örneğin eski başhekim İ.Ahmet Çakır’ın bir projesi olan Hastane mutfağı ve yemekhanesi çatı kata taşınacaktı ama ömrü yetmedi ve proje hayata geçemedi. Şuan hastane mutfağı sağlık koşulları açısından standartlara uygun değil, neden mi? Yatan hastaların bütün bok boruları mutfağın içinden geçiyor, bahçeden sıfır seviyede olduğu için yılan, fare, cardon, sivrisinek gibi her türlü haşereler mutfakta cirit atıyor. Bunun yanı sıra yemek

SIRADAKİ HABER