Antep Mesire Alanları Urfa’ya Fark Atıyor

Gaziantep’te yapılan bazı mesire alanları Şanlıurfa mesire alanları ile kıyaslandığında Antep’in mesire alanlarının göz doldurduğu görülüyor.

Antep Mesire Alanları Urfa’ya Fark Atıyor

Türkiye’nin en sıcak illeri arasında olan Şanlıurfa’da yetkili belediyeler yaptığı mesire alanı kaliteleri ile övünürken komşu il olan Gaziantep’te yapılan bazı mesire alanları insanları adeta kendine hayran bırakıyor. Yapılan mesire alanlarında çocuk oyun alanlarından tutun yapay gölete kadar birçok şeyi vatandaşın hizmetine sunan Gaziantep belediyeleri sosyal medya da vatandaşların Şanlıurfa’da bulunan mesire alanları ile kıyasladığında Antep belediyelerin yapmış olduğu mesire alanları büyük beğeni topladı. Şanlıurfa’da ise yapılan mesire alanları gölgeden korunmak ve mangal yapmaktan ibaret olurken Gaziantep mesire alanlarında yapılan yapay gölette vatandaşlar ufak teknelerle gezerek sanki denizdeymiş havası veriyor. Mesire alanında oturan vatandaşlar ise göleti izleyerek güzel vakit geçiriyorlar.

Şanlıurfa’da yapılan mesire alanlarına baktığımızda bu konuda yetkili belediyelerin Gaziantep’in çok gerisinde kaldığını görmek mümkün. En sıcak il olmamıza rağmen mesire alanlarımızda böyle projelerin bulunmaması vatandaşlar tarafından da tepki ile karşılandı. Sürekli Gazinatep kıyaslaması yaptıklarını sosyal medyada paylaşan vatandaşlar bu konuda bile Urfalı belediyelerin Antep’in gerisinde kaldığını söylediler.  

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 18:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Admin
Admin - 2 yıl Önce

Urfa da ancak torpille iş yürür geçen ak partili bir vesile sordum yazıktır torpille adam alıyorsunuz hasteneler belediyeler hepsi ilk okul mezunlariyla doldu yazık bir sürü üniversiteli genç boşta emeğe yazık dedim biz kimseye torpil yapmadık dedi peki falan falan kişiler ilk okul mezunu bile değil senin talimatinla belediyeye girmedi mi beraber ise basvurduk onların referansı siz benim referansim 25 yıllık eğitim emegim ve cenab Allahti fakat onların ilk okul mezunuydu ise alındı ben iki üniversite bitirdim bostayim onlara referansı olmasaydiniz belki ben alinirdim dedim ses çıkarmadı eee şimdi suç kimde

HALK
HALK - 2 yıl Önce

NE YAZSAK NE YAPSAK BOŞ HAK EDİYORUZ URFA'DA BU YALAKALIK OLDUĞU SÜRECE Bİ HALT OLMAZ
NE DEMİŞ ÖMER HAYYAM
celladına aşık olmuşsa bir millet,
ister ezan ister çan dinlet.
itiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
müstehaktır ona her türlü zillet.

Esnaf
Esnaf - 2 yıl Önce

S urfa da ancak ihale yolsuzluğu olsun karaköprü bitmiş haliliye tam bitmiş akrabaları tam cirit atıyor götüren goturene

Erhan
Erhan - 2 yıl Önce

Sadece park-piknik alanında geride kalsa iyi veya hangi alanda Urfa Antep'ten ileride?
Urfa adam olmaz bu kafayla çok bile hizmet almistir

63
63 - 2 yıl Önce

urfa ya bu bile çok

tayyar
tayyar - 2 yıl Önce

park olayı, daha devede kulak. Sanayi ve esnaflık alanında urfa milyar yıl geride.
Bu sorunun nedeni şehrin insanı, şehrin insanını sevmiyor
hasetlik ve kindarlık bu memleketin kanayan bir yarası.
vekil sayısı beş yüzde olsa, binde olsa, netice insanda bitiyor.
insanın görüşü ve zihniyetinde sıkıntı var.
Allah iyi etsin.

20 yıl
20 yıl - 2 yıl Önce

Antep 20 yıl bizden ileride

Ben
Ben - 2 yıl Önce

Antep herşeyimize sahip çıktı


SIRADAKİ HABER