Ankara İl Sağlık Müdürlüğüne Urfalı Atandı

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Şanlıurfalı Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Ankara İl Sağlık Müdürlüğüne Urfalı Atandı

2014-2015 yılları arasında Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Hastane Yöneticiliği ve Başhekimlik yapan ve 22. Dönem Şanlıurfa Tabip Odası Başkanlığı yapan Şanlıurfalı Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinden Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Prof. Dr. Mehmet Gülüm kimdir?

Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm 1969 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 1994 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2004 yılında Üroloji uzmanlığını Harran Üniversitesinde tamamladı. Prof. Dr. Gülüm, Çocuk Ürolojisi ve Androloji alanları ile ilgilendi. 2013 yılında Doçent ünvanını aldıktan sonra 2018 yılında Profesör unvanına yükseldi.

2014-2015 yılları arasında Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Hastane Yöneticiliği ve Başhekimlik yaptı. 22. Dönem Şanlıurfa Tabip Odası Başkanı seçildi. 2015-2018 yıllarında Ankara Hacettepe Üniversitesi Üroloji Ana Bilim Dalında Öğretim Üyesi olarak çalıştı. 28 Şubat 2018 tarihi itibariyle SBÜ. Ankara Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesine Başhekim olarak atandı.

Prof. Dr. Mehmet Gülüm’ün Türk Üroloji Derneği, Türk Androloji Derneği ve Endoüroloji Derneği üyesidir. Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Gülüm evli ve 5 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 22:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
garip bir urfalı
garip bir urfalı - 1 ay Önce

hayırlı olsun hocam başarılar dilerim.

urfalı
urfalı - 1 ay Önce

Adam görev süresini doldurmak üzere yeni mi haber yaptınız en az 6 ay oldu

ALİ
ALİ - 1 ay Önce

ALLAH KİTAP AGZINDAN EKSİKMEZ AMA ÜÇ KAGITCININ TEKİDİR

SIRADAKİ HABER