Aksoy, Son Surat Çalışmaya Devam Ediyor

Şanlıurfa’da Referandum çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bozova Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy,16 Nisanda yapılacak referandum için çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

Aksoy, Son Surat Çalışmaya Devam Ediyor

Şanlıurfa’nın Bozova İlçesinde Referandum çalışmasına devam eden Bozova Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy Bozova’nın Kırsal mahallerinde halk ile buluşup Referandum da “Evet” demesi gerektiğini anlattı.

Şanlıurfa’nın Bozova İlçesinde ki kırsal mahallerde büyük bir sevinçle karşılanan Suphi Aksoy ve beraberinde ki heyet 18 maddelik yeni anayasa teklifini anlatıp halkı bilgilendirdi.

Kırsal mahallerdeki çalışmasını bitirdikten sonra Şehir merkezinde halka seslenen Suphi Aksoy: 16 Nisandan sora Büyük Türkiye gelecek. Geçlerimiz için geleceğimiz için referandum da 'evet' diyelim. Bu parti meselesi değil bu şahıs meselesi değil bu büyük Türkiye için bu gelecek için bir referandum olacak.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 17:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozovalı
Bozovalı - 2 yıl Önce

Bozova seninle gurur duyuyor Suphi Başkan, inşAllah seni BOZOVA BELEDİYE BAŞKANIMIZ olarak göreceğiz, hizmetlerini hep ilk elden alacağız.

SIRADAKİ HABER