Akay Gençlerle Buluştu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ahmet Akay 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdürüyor. AK aday Akay, hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hem de AK Parti çin vatandaşlardan destek ve dua istiyor.

Abdülrezzak Büyükaslan’ın ev sahipliğinde Akçakale’deki genç sivil toplum kuruluşlarıyla buluşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay'a AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İbrahim Ayhan, AK Parti Akçakale ilçe başkanı İbrahim Yıldık ve Akçakale esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Ömer Ay ve ilçe teşkilat üyeleri eşlik etti.

Gençlerle bir araya gelmenin heyecanı içinde olduğunu ifade eden Akay, Biz Akçakale'de Akçakale'li vatandaşlarımızla, gençlerimizle bu kutlu yolda yürümeye devam edeceğiz. Vakit Akçakale Vakti, Vakit Şanlıurfa Vakti ve Vakit Türkiye Vaktidir diyoruz. Bizler vatanına, milletine, devletine ve bayrağına bağlı insanlarız. Devletimiz için yapamayacağımız fedakârlık yoktur. Şimdiki gençler çok şanslı, bizler çok zor şartlarda okuduk. Ama şimdi her şey çok farklı, çocuklarımız, gençlerimiz çok güzel şartlarda, çok modern okullarda eğitimlerini alıyorlar. Bu kazanımlarımızı sürdürmeliyiz. Bunun için 24 Haziranda Reisi Cumhurumuza ve AK Parti'ye sahip çıkarak çok güçlü bir desteği Akçakale'deb vermeliyiz dedi.

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ve Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Ömer Ay;da birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından gençler ve AK Aday Ahmet Akay karşılıklı soru cevap şeklinde sohbet ettiler.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER