Ak Aday Yıldız'dan Seçim Bürosu Açılışı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Halil Yıldız seçim bürosu açılışın katıldı. Yıldız, Şanlıurfa’nın vekillerini güçlü bir şekilde meclise göndermesi gerektiğini belirtti.

Ak Aday Yıldız'dan Seçim Bürosu Açılışı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi 27. Dönem Milletvekili Adayı İbrahim Halil Yıldız Şanlıurfa’da Mehmet Akif Ersoy caddesinde seçim bürosu açtı. Açılışı iş adamı Kemal Kaya tarafından yapılan seçim bürosu açılışına AK Parti Suruç İlçe Başkanı Naif Bülbül, AK Parti Suruç Teşkilatı, AK Parti İl Teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.

Seçim bürosu açılışında konuşan İbrahim Halil Yıldız, “Kemal Kaya’ya teşekkür ediyoruz kendisi dava bilinci olan bir kardeşimiz. Allah’ın  izni ile 24 Haziran’da Şanlıurfa’dan anlımız ak başımız dik bizlere destek vereceksiniz Şanlıurfa her zaman ki gibi İstanbul’dan, Ankara’dan Türkiye’nin birçok ilinden bizi daha güçlü bir şekilde meclise gönderecek. Bizlerde Şanlıurfa’ya hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.  İbrahim Halil Yıldız ayrıca vatandaşlardan 24 Haziran seçimlerinde destek sözü aldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 06:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Paşa
Paşa - 1 yıl Önce

Suruçlu iş adamı mı?

ali
ali - 1 yıl Önce

faiz oranları yükseldi gobekler dahada büyümüş.

Kral
Kral - 1 yıl Önce

Bu urfasporun kaçan Başkan adayı degilmiydi

SIRADAKİ HABER